loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Promedica24 z nowym systemem ERP

W grupie kapitałowej Promedica24, świadczącej profesjonalne usługi opiekuńcze na rynku polskim i europejskim, zostanie wdrożony nowy system ERP firmy Unit4 Polska.

Wraz ze wzrostem grupy kapitałowej niezbędna okazała się analiza obecnych narzędzi i propozycja ich ulepszeń. Również ciągły rozwój biznesu wymagał sprawnego narzędzia do obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, szczególnie dla naszych, często niestandardowych, rozwiązań. Wierzymy, że wdrożenie zintegrowanego narzędzia do obsługi płac i kadr w strukturze grupy kapitałowej zapewni nam stabilność w obszarze HR na dłuższy czas – mówi Anna Arciszewska, Kierownik w Dziale Kontroli Procesów i Baz Danych Promedica24
Poszczególne elementy systemu TETA ERP mają za zadanie wesprzeć kluczowe obszary biznesowe w spółkach należących do grupy kapitałowej i zoptymalizować procedury i procesy związane z obsługą kadrowo płacową i księgową. Szczególnie istotne jest zmniejszenie obłożenia pracą manualną osób rozliczających co miesiąc kilkanaście tysięcy umów cywilno-prawnych.
Klientowi zależało przede wszystkim na jednym, elastycznym narzędziu, które będzie wspierało całą grupę kapitałową. Kluczowa była oszczędność czasu na obsłudze procesów HR i kadrowo-płacowych. Dane pracowników z kilkunastu spółek mogą być dostępne i zarządzane z poziomu jednej aplikacji, bez konieczności przelogowywania – mówi Jacek Tracz, Zastępca Dyrektora Sprzedaży w Unit4 Polska.
System TETA ERP zacznie działać w grupie kapitałowej Promedica24 w styczniu 2016 roku.

Źródło: Unit4

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top