loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP firmy IFS usprawni w firmie Tuna Yapı realizację zorientowanej na projekty produkcji na zamówienie (ETO).

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Tuna Yapı — czołowy dostawca na rynku tureckim pokryć budowlanych, wdroży system IFS Applications™ do usprawnienia prowadzonej działalności.

Firma Tuna Yapı z siedzibą w Istambule produkuje rocznie około 150 000 m2 pokryć budowlanych ze szkła, aluminium, stali i materiałów kompozytowych.

Firmie potrzebne było w pełni zintegrowane, łatwe w obsłudze rozwiązanie ERP do zarządzania zasobami. Jego zadaniem miało być gromadzenie na bieżąco informacji z placów budowy oraz ułatwianie wglądu w prowadzoną działalność i podejmowania decyzji.

Po zakończeniu szczegółowej oceny ofert, przeprowadzonej przy współpracy z firmą doradczą Grupas Gelişim TPM Akademi, zarząd Tuna Yapı wybrał firmę IFS jako dostawcę systemu ERP. Za tą decyzją przemawiało bogate doświadczenie IFS w skutecznym wdrażaniu rozwiązań dla firm zajmujących się działalnością opartą na projektach oraz produkcją w modelu ETO.
Biorąc pod uwagę procesy biznesowe firmy Tuna Yapı, system IFS okazał się idealnym rozwiązaniem. Referencje innych przedsiębiorstw z naszej branży oraz renoma IFS w dziedzinie wytwarzania na zlecenie, a także doświadczony zespół konsultantów również miały duży wpływ na naszą rekomendację — powiedział Erol Özden, współzałożyciel firmy Grupas.
Gökhan Uncu, kierownik ds. wdrażania systemu ERP w firmie Tuna Yapı skomentował:
Cieszymy się, że wraz z zespołem firmy IFS będziemy mogli szybko i skutecznie zrealizować założenia naszego projektu.
System IFS Applications będzie odgrywać dużą rolę w dalszym rozwoju firmy. Obejmuje to wspieranie procesów o znaczeniu krytycznym, takich jak zarządzanie produkcją i placami budowy, współpraca z podwykonawcami, finanse i księgowość, zarządzanie projektami i kontraktami, remonty, budżetowanie oraz kontrola jakości i zarządzanie dokumentacją. System będzie wykorzystywany przez pracowników firmy Tuna Yapı w trzech placówkach na terenie Turcji.

Do klientów firmy IFS w sektorze konstrukcyjno-budowlanym w Turcji zaliczają się firmy: Sinpaş Yapı, Dap Yapı, Ofton İnşaat, İnanlar İnşaat, Özaltın i Makyol oraz Bisam i Erdoğanlar Alüminyum.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top