loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Czołowy dostawca usług z zakresu infrastruktury — firma VR Track — wdroży system IFS Applications, aby wesprzeć procesy serwisowe i remontowe o znaczeniu krytycznym.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że fińska firma świadcząca usługi w branży budownictwa kolejowego VR Track Oy, należąca do państwowej spółki VR Group, wybrała system IFS Applications™ 9 do wsparcia zarządzania prowadzonymi przez nią procesami serwisowymi i remontowymi. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości bliskiej 1 miliona euro.

VR Track jest największą fińską firmą konstrukcyjną działającą w sektorze kolejowym i jedną z największych lokalnych firm inżynieryjnych i konstrukcyjnych świadczących usługi z zakresu infrastruktury. Firma działa nie tylko w Finlandii, ale również na rynku szwedzkim. Firma VR Track potrzebowała zaawansowanego rozwiązania, które usprawniałoby działania jej pracowników serwisowych terenie, poprawiło jakość obsługi klienta i umożliwiło szybkie raportowanie zespołowi ds. zarządzania. Po wnikliwej analizie firma VR Track wybrała system IFS Applications 9.

Rozwiązanie firmy IFS zapewnia funkcjonalność w zakresie usług serwisowych w terenie i zarządzania remontami, podwykonawstwa B2B, a także wszechstronne opcje raportowania z użyciem IFS Lobby — w pełni konfigurowalnego i opartego na rolach pulpitu zarządczego, który jest elementem systemu IFS Applications 9.
Oferujemy szeroką gamę usług inżynieryjnych, budowlanych i remontowych” — powiedziała Katja Pekkanen, wiceprezes ds. remontów w firmie VR Track. „Potrzebowaliśmy zaawansowanego rozwiązania biznesowego, które pomogłoby nam usprawnić kluczowe dla naszej działalności procesy serwisowe i remontowe, a przy tym mogłoby zostać wdrożone w sposób elastyczny. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications pomoże nam osiągnąć nowy poziom wydajności procesów, dzięki czemu będziemy ciągle zapewniać najwyższą jakość obsługi klienta.
Tapani Pohjonen, dyrektor zarządzający w IFS Finland dodał:
Z dumą informujemy, że zdobyliśmy tak ważnego i strategicznego klienta. VR Track to bardzo szanowana firma, która świadczy kluczowe usługi dla miejscowej infrastruktury. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających branżach na świecie, umożliwiając zarządzanie pełnym cyklem życia usług serwisowych i remontów. Dlatego też jestem przekonany, że nasze rozwiązania pomogą firmie VR Track usprawnić jej działalność serwisową i remontową.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top