loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Czołowy dostawca w branży medycznej wybiera IFS Applications, aby lepiej kierować procesami biznesowymi przy użyciu zintegrowanego oprogramowania dla przedsiębiorstw.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma MPS — jeden z wiodących dystrybutorów w branży medycznej i farmaceutycznej na terenie Arabii Saudyjskiej — wdroży system IFS Applications™. Inicjatywa ta pozwoli scentralizować działalność oraz ułatwi dystrybucję produktów stomatologicznych i leków, a także pozwoli na podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym.

Bieżące, nieaktualizowane już oprogramowanie stosowane w firmie MPS zostanie zastąpione przez IFS Applications – zintegrowany system do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Będzie on pomagać w procesach związanych z łańcuchem dostaw i magazynami oraz wspierać kluczowe procesy biznesowe związane z finansami, raportowaniem, zasobami ludzkimi, płacami, obsługą posprzedażną i zarządzaniem relacjami z klientami (CRM). System będzie też oferować portal dla klientów firmy MPS, poprzez który będą oni mogli monitorować realizację zamówień.
Zdecydowaliśmy się na system IFS Applications ze względu na ergonomiczny i łatwy w obsłudze interfejs oraz funkcje wspierające zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi naszej firmy. Zaawansowana funkcjonalność systemu umożliwi nam konsolidację działalności, zoptymalizowanie procesów i, co jest równie ważne, zapewni naszym klientom bieżący dostęp do informacji – powiedział Bashir Shakib Al Jabri, dyrektor generalny w firmie MPS.
Ze względu na bogate doświadczenie, szeroką współpracę z klientami z całego świata oraz ekspansję na rynek Arabii Saudyjskiej i obszaru Zatoki Perskiej uznaliśmy, że firma IFS będzie dla nas odpowiednim dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw − dodał Bashir Shakib Al Jabri.
Firma IFS może się pochwalić szeregiem skutecznych wdrożeń rozwiązań w przedsiębiorstwach branży medycznej i farmaceutycznej na całym świecie. Niedawno nawiązała współpracę z przedsiębiorstwami AIC Steel, Alyaf i BRC, które prowadzą działalność na obszarze Arabii Saudyjskiej.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z rosnącego zainteresowania najnowszą wersją naszego systemu ERP − IFS Applications. Cieszy nas możliwość współpracy z firmą MPS i pomocy w skonsolidowaniu działalności i usprawnieniu procesów biznesowych w obliczu rozwoju jej sieci klientów − powiedział Ian Fleming, dyrektor zarządzający w IFS Middle East, South Asia & Africa.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top