loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Szwedzka firma z sektora obrony i bezpieczeństwa wykorzysta wielowarstwową architekturę systemu IFS Applications 9 w celu bardziej wydajnego rozwijania i konfigurowania aplikacji oraz ograniczenia kosztów eksploatacji.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że szwedzkie przedsiębiorstwo z sektora obrony i bezpieczeństwa Saab wdroży system IFS Applications™ 9 w dziale aeronautyki oraz w oddziałach na terenie RPA. Kontrakt obejmuje licencje o wartości blisko 11 milionów koron szwedzkich.

System IFS Applications 9 będzie wdrażany w dziale aeronautyki firmy Saab. Jednostka ta zajmuje się technologiami lotnictwa wojskowego i cywilnego, między innymi myśliwców Gripen, które zostały niedawno zakupione przez Brazylijskie Siły Powietrzne. W ramach umowy system IFS Applications 9 będzie również wdrażany w dziale Saab Grintek Defence w RPA.

W ramach inicjatywy mającej na celu usprawnienie działania systemów informatycznych firmy Saab, wdroży ona system IFS Applications 9, którego wielowarstwowa architektura pozwoli na stworzenie przyszłościowej, wysoce skalowalnej platformy do obsługi poddostawców i partnerów. System umożliwi również bardziej wydajną realizację usług wsparcia i aktualizacji aplikacji.
System IFS Applications 9 zainteresował nas ze względu na jego funkcje związane ze zwiększaniem rentowności działania przedsiębiorstw globalnych” — powiedział Mats Hultin, dyrektor ds. IT w firmie Saab. „Uważamy, że nowa wersja systemu oparta na wielowarstwowej architekturze aplikacji będzie przydatna w realizacji naszego długofalowego celu, którym jest osiągnięcie najwyższego w branży współczynnika opłacalności.
Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia, stwierdził:
Bardzo cieszy nas perspektywa realizacji tego projektu przy współpracy z firmą Saab. Elastyczność uważamy za kluczowy aspekt prowadzenia biznesu. Wielowarstwowa architektura IFS Applications 9 oferuje nowy poziom otwartości systemu, co jest olbrzymią zaletą dla przedsiębiorstw o zasięgu globalnym, takich jak firma Saab. Cieszy nas również perspektywa wdrożenia naszego systemu ERP w oddziałach firmy Saab działających na terenie RPA.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top