loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

OLEOFARM z nowoczesnym rozwiązaniem klasy ERP

Firma Advanced Business Solutions Sp. z o.o., partner biznesowy IFS, rozpoczęła realizację wdrożenia światowej klasy rozwiązania ERP – IFS Applications™ oraz aplikacji ABS Reports w firmie Oleofarm Sp. z o.o. Rozwiązania usprawnią zarządzanie firmą, optymalizując główne procesy biznesowe w spółce.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Spółki Oleofarm oraz Advanced Business Solutions (ABS) podpisały umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP – IFS Applications dla 235 użytkowników. Pierwszy etap prac został już rozpoczęty i zakłada przeprowadzenie analizy oraz przygotowanie szczegółowego harmonogramu prac. Firma Oleofarm po przeprowadzeniu oceny rynku produktów ERP, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ z Advanced Business Solutions. Rozwiązanie ma pomóc w zoptymalizowaniu procesów biznesowych przedsiębiorstwa, poprawić jakość i efektywność wszystkich działów.

Dzięki zastosowaniu oferowanych przez system IFS Applications™ zaawansowanych modułów wdrożenie obejmować będzie następujące procesy: badania i rozwój, finanse i kontroling, kadry i płace, kontrolę jakości, logistykę, magazyn handlowy, magazyn opakowań, surowców i wyrobów gotowych, marketing, produkcję, sprzedaż, utrzymanie ruchu oraz zakupy. Dodatkowo Oleofarm zdecydował się na wdrożenie ABS Reports. Poprzez integrację ABS Reports z IFS Applications™ klient otrzyma pakiet raportów, dostosowanych do potrzeb poszczególnych użytkowników.
Dbamy o zdrowie, odporność i witalność naszych klientów. Cieszymy się ich uznaniem, dlatego że rygorystycznie przestrzegamy procedur badawczych, a w produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Dzięki połączeniu tradycyjnych receptur z nowoczesnym zarządzaniem osiągnęliśmy pozycję lidera rynku w swojej branży. Wdrożenie ERP – IFS Applications ma na celu integrację i optymalizację procesów realizowanych w firmie – mówi Marek Chrzanowski , Prezes Zarządu Oleofarm.
Segment farmaceutyczny jest niezwykle odpowiedzialną branżą. Nasz zespół ekspertów gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług – od analizy i przygotowania wdrożenia wraz z dostawą licencji, poprzez usługi wdrożeniowe, szkolenia, serwis i wsparcie w rozwoju oprogramowania. Dzięki wsparciu doświadczonych konsultantów, nasz klient może być spokojny o jakość wdrożenia i satysfakcję z funkcjonowania systemu – mówi Mirosław Kamiński, prezes zarządu Advanced Business Solutions Sp. z o.o.
Źródło: Advanced Business Solutions Sp. z o.o.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top