loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wiodący dostawca usług w zakresie służby zdrowia ze Sri Lanki wdroży rozwiązania firmy IFS w celu integracji i automatyzacji rozszerzanych działań biznesowych.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, wiodący dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Sunshine Healthcare Lanka Ltd, spółka zależna czołowego konglomeratu Sunshine Holdings PLC, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9.

Firma Sunshine Healthcare pozyskuje, sprzedaje i dystrybuuje leki, nutraceutyki, sprzęt do diagnostyki medycznej oraz wyroby chirurgiczne, obsługując ponad 2000 lankijskich aptek. Po analizie rozwiązań oferowanych przez różnych dostawców firma zadecydowała o zastąpieniu kilku dotychczasowych systemów jednym, w pełni zintegrowanym rozwiązaniem do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) firmy IFS.

System IFS Applications zintegruje apteki działające pod należącą do firmy Sunshine Healthcare marką Healthguard z centralnym magazynem i siedzibą firmy. Rozwiązanie firmy IFS obsługiwać będzie finanse, łańcuch dostaw, sprzedaż i marketing, zarządzanie dokumentacją i analitykę biznesową.
Firma Sunshine Healthcare w bardzo szybkim tempie rozszerza prowadzone działania. Posiadanie solidnego systemu umożliwiającego tak szybki wzrost jest dla firmy priorytetem najwyższego rzędu” — powiedział S.G Sathasivam, prezes/dyrektor zarządzający firmy Sunshine Healthcare Lanka Ltd. „System IFS Applications okazał się rozwiązaniem o wiele lepszym od innych produktów dostępnych na rynku. Rozwiązanie wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, głównie w zakresie skalowalności i elastyczności pokrywających nasze obecne i przyszłe zapotrzebowanie w tym zakresie. Z niecierpliwością oczekuję szybkiego i efektywnego wdrożenia.
Jayantha De Silva, prezes IFS Sri Lanka, dodaje:
Firma IFS z przyjemnością rozpoczyna współpracę z firmą Sunshine Healthcare. System IFS Applications 9, oferujący elastyczną i skalowalną platformę, doskonale wpasowuje się w potrzeby firmy gwałtownie rozszerzającej własną działalność. Jestem pewien, że dzięki doświadczeniu i umiejętnościom zespołu konsultantów firmy IFS system zostanie wdrożony szybko i bezproblemowo.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top