loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wiodący dostawca usług w zakresie służby zdrowia ze Sri Lanki wdroży rozwiązania firmy IFS w celu integracji i automatyzacji rozszerzanych działań biznesowych.

 
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Firma IFS, wiodący dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Sunshine Healthcare Lanka Ltd, spółka zależna czołowego konglomeratu Sunshine Holdings PLC, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9.

Firma Sunshine Healthcare pozyskuje, sprzedaje i dystrybuuje leki, nutraceutyki, sprzęt do diagnostyki medycznej oraz wyroby chirurgiczne, obsługując ponad 2000 lankijskich aptek. Po analizie rozwiązań oferowanych przez różnych dostawców firma zadecydowała o zastąpieniu kilku dotychczasowych systemów jednym, w pełni zintegrowanym rozwiązaniem do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) firmy IFS.

System IFS Applications zintegruje apteki działające pod należącą do firmy Sunshine Healthcare marką Healthguard z centralnym magazynem i siedzibą firmy. Rozwiązanie firmy IFS obsługiwać będzie finanse, łańcuch dostaw, sprzedaż i marketing, zarządzanie dokumentacją i analitykę biznesową.
Firma Sunshine Healthcare w bardzo szybkim tempie rozszerza prowadzone działania. Posiadanie solidnego systemu umożliwiającego tak szybki wzrost jest dla firmy priorytetem najwyższego rzędu” — powiedział S.G Sathasivam, prezes/dyrektor zarządzający firmy Sunshine Healthcare Lanka Ltd. „System IFS Applications okazał się rozwiązaniem o wiele lepszym od innych produktów dostępnych na rynku. Rozwiązanie wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, głównie w zakresie skalowalności i elastyczności pokrywających nasze obecne i przyszłe zapotrzebowanie w tym zakresie. Z niecierpliwością oczekuję szybkiego i efektywnego wdrożenia.
Jayantha De Silva, prezes IFS Sri Lanka, dodaje:
Firma IFS z przyjemnością rozpoczyna współpracę z firmą Sunshine Healthcare. System IFS Applications 9, oferujący elastyczną i skalowalną platformę, doskonale wpasowuje się w potrzeby firmy gwałtownie rozszerzającej własną działalność. Jestem pewien, że dzięki doświadczeniu i umiejętnościom zespołu konsultantów firmy IFS system zostanie wdrożony szybko i bezproblemowo.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top