loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Brazylijska firma zajmująca się uzdatnianiem wody będzie zarządzać i usprawniać złożone procesy inżynieryjne za pomocą wszechstronnego rozwiązania ERP firmy IFS.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma EP Engenharia (EP), brazylijski dostawca rozwiązań dla sektora uzdatniania wody, wybrała system IFS Applications™ 9 do obsługi skomplikowanych projektów związanych z uzdatnianiem wody. System zwiększy również efektywność podejmowania decyzji, dostarczając dane biznesowe w czasie rzeczywistym.

Założona w 1974 roku w São Paulo firma EP oferuje rozwiązania z zakresu inżynierii procesowej, produkcji oraz analizy chemicznej i produktów z zakresu uzdatniania ścieków i wody. Dzięki swoim czterem brazylijskim oddziałom firma jest obecnie jednym z liderów sektora uzdatniania ścieków, obsługujących branżę motoryzacyjną, spożywczą, petrochemiczną, celulozowo-papierniczą oraz lotniczą.

Firma EP Engenharia poszukiwała zintegrowanego rozwiązania biznesowego umożliwiającego optymalizację procesów przedsiębiorstwa, które jednocześnie zwiększyłoby efektywność firmy w kluczowych obszarach jej działalności, takich jak zarządzanie projektami, finanse, produkcja, projektowanie oraz zarządzanie jakością i dostawcami. Po wnikliwej analizie oferowanych rozwiązań firma EP zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications 9.
Wybraliśmy system IFS Applications z uwagi na jego intuicyjny i bardzo elastyczny interfejs oraz fakt, że umożliwia on tworzenie spersonalizowanych pulpitów i raportów — powiedział Rogerio Toledo de Almeida, dyrektor ds. sprzedaży w firmie EP. „Na korzyść firmy IFS przemówiło między innymi samo oferowane przez nią wszechstronne rozwiązanie branżowe, jak również wiele sukcesów odniesionych w obsłudze branż projektowych i produkcyjnych. System firmy IFS umożliwi nam zwiększenie efektywności wielu obszarów naszej działalności, w tym usprawni zarządzanie projektami, co ma dla nas szczególne znaczenie.
Prezes Latin IFS, Lávio Falcão, dodaje:
Firma IFS jest znana z dostarczania produktów i usług wielu cenionym firmom z branży projektowej i produkcyjnej. Cieszymy się, że system IFS Applications 9 pomoże firmie EP ulepszyć obsługę złożonych projektów inżynieryjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie wspomoże rozwój firmy, dostarczając dane w czasie rzeczywistym oraz usprawniając procesy decyzyjne.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top