loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Brazylijska firma zajmująca się uzdatnianiem wody będzie zarządzać i usprawniać złożone procesy inżynieryjne za pomocą wszechstronnego rozwiązania ERP firmy IFS.

 REKLAMA 
 3 30 04 350x350 
 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma EP Engenharia (EP), brazylijski dostawca rozwiązań dla sektora uzdatniania wody, wybrała system IFS Applications™ 9 do obsługi skomplikowanych projektów związanych z uzdatnianiem wody. System zwiększy również efektywność podejmowania decyzji, dostarczając dane biznesowe w czasie rzeczywistym.

Założona w 1974 roku w São Paulo firma EP oferuje rozwiązania z zakresu inżynierii procesowej, produkcji oraz analizy chemicznej i produktów z zakresu uzdatniania ścieków i wody. Dzięki swoim czterem brazylijskim oddziałom firma jest obecnie jednym z liderów sektora uzdatniania ścieków, obsługujących branżę motoryzacyjną, spożywczą, petrochemiczną, celulozowo-papierniczą oraz lotniczą.

Firma EP Engenharia poszukiwała zintegrowanego rozwiązania biznesowego umożliwiającego optymalizację procesów przedsiębiorstwa, które jednocześnie zwiększyłoby efektywność firmy w kluczowych obszarach jej działalności, takich jak zarządzanie projektami, finanse, produkcja, projektowanie oraz zarządzanie jakością i dostawcami. Po wnikliwej analizie oferowanych rozwiązań firma EP zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications 9.
Wybraliśmy system IFS Applications z uwagi na jego intuicyjny i bardzo elastyczny interfejs oraz fakt, że umożliwia on tworzenie spersonalizowanych pulpitów i raportów — powiedział Rogerio Toledo de Almeida, dyrektor ds. sprzedaży w firmie EP. „Na korzyść firmy IFS przemówiło między innymi samo oferowane przez nią wszechstronne rozwiązanie branżowe, jak również wiele sukcesów odniesionych w obsłudze branż projektowych i produkcyjnych. System firmy IFS umożliwi nam zwiększenie efektywności wielu obszarów naszej działalności, w tym usprawni zarządzanie projektami, co ma dla nas szczególne znaczenie.
Prezes Latin IFS, Lávio Falcão, dodaje:
Firma IFS jest znana z dostarczania produktów i usług wielu cenionym firmom z branży projektowej i produkcyjnej. Cieszymy się, że system IFS Applications 9 pomoże firmie EP ulepszyć obsługę złożonych projektów inżynieryjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie wspomoże rozwój firmy, dostarczając dane w czasie rzeczywistym oraz usprawniając procesy decyzyjne.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top