loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Ulefos, czołowy dostawca produktów i usług dla branży wodnej, wdroży system IFS Applications™ 9 jako wsparcie w integracji procesów biznesowych w czterech obsługiwanych regionach.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma Ulefos to czołowy dostawca produktów i usług dla sprzedawców hurtowych, konsultantów, architektów i firm przemysłowych z branży wodnej, który oferuje szeroką gamę zaworów i akcesoriów wodnych, pokryw studzienek oraz innych produktów związanych z gospodarką wodną. Firma posiada trzy fabryki i cztery biura sprzedaży w Norwegii, Szwecji, Danii i Finlandii. Jest to jedna z najstarszych firm przemysłowych w Norwegii, a jej pierwszy zakład odlewania żeliwa w Ulefos otwarto już w 1657 r.

Aby zapewnić kontrolę procesów biznesowych we wszystkich czterech regionach, w których działa firma, Ulefos potrzebowała rozwiązania ERP, które umożliwiłoby generowanie spójnego i szczegółowego podglądu informacji finansowych na poziomie grupy. Firma potrzebowała również zwiększyć przejrzystość i wydajność łańcucha dostaw, przy jednoczesnej poprawie skuteczności sprzedaży.

System IFS Applications 9 zaspokoi te potrzeby dzięki wykorzystaniu zaawansowanych modułów do obsługi finansów, produkcji i logistyki. Rozwiązanie firmy IFS zastąpi dotychczasowe oprogramowanie biznesowe firmy Infor i Visma.
System IFS Applications umożliwi integrację kluczowych procesów biznesowych i zwiększenie wydajności łańcucha dostaw. Dlatego też będzie on jednym z kluczowych czynników napędzających rozwój naszej firmy w przyszłości — powiedział Torbjørn Iversen, dyrektor firmy Ulefos ds. logistyki.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top