loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Operator działający na rynku energii elektrycznej w Rwandzie wdroży wszechstronne rozwiązanie firmy IFS, z którego będzie korzystać 1300 pracowników w 33 placówkach krajowych.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Energy Utility Corporation Limited (EUCL), podmiot zależny grupy Rwanda Energy Group (REG) Limited, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 w celu lepszego zarządzania przedsiębiorstwem i zwiększenia wydajności operacyjnej. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości 1,2 miliona USD.

Rwandyjski sektor energetyki znajduje się obecnie w drugiej fazie reform, których celem jest modernizacja i rozszerzenie infrastruktury elektrycznej. Jednym z pionierów tej inicjatywy jest firma EUCL, która zdecydowała się zainwestować we wszechstronny i w pełni zintegrowany system ERP w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i podniesienia poziomu świadczenia usług.

Po wnikliwej ocenie dostępnych ofert firma EUCL wybrała system IFS Applications z uwagi na szybki i bezproblemowy proces wdrożenia i oferowane wsparcie powdrożeniowe. Rozwiązanie firmy IFS będzie obsługiwać krytyczne procesy biznesowe, takie jak finanse, płace, zarządzanie łańcuchem dostaw, kadry i zarządzanie projektami. Rozwiązanie zostanie wdrożone jako system zintegrowany z innymi systemami uzupełniającymi oferowanymi przez partnera IFS — firmę Fluentgrid.
Poszukiwaliśmy nowoczesnego rozwiązania z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, które byłoby w stanie obsłużyć rozbudowaną kontrolę funkcjonowania firmy i wspierało podejmowanie decyzji w odpowiednim czasie — zwiększając tym samym efektywność, przejrzystość oraz możliwości sprawozdawcze całej naszej organizacji” — powiedziała Noella Mupole, kierownik ds. ICT w firmie EUCL. „Wybraliśmy system IFS Applications, ponieważ w największym stopniu spełnia nasze wymagania z zakresu funkcjonalności, skalowalności i komfortu użytkownika.
Gawie van der Merwe, dyrektor zarządzający IFS South Africa dodał:
Jesteśmy zaszczyceni, że firma EUCL wybrała system firmy IFS do obsługi swoich kluczowych procesów. System IFS Applications jest ekonomicznym, kompletnym rozwiązaniem korporacyjnym, które doskonale nadaje się do zarządzania rozbudową infrastruktury, monitorowania postępów programowych i projektowych oraz — co równie ważne — umożliwia korzystanie z dotychczasowych sposobów obsługi istniejących zakładów i placówek. Nie możemy się już doczekać momentu, w którym nasz system pomoże firmie EUCL zwiększyć efektywność biznesową.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top