loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma PESA Bydgoszcz SA, największy w Polsce producent taboru kolejowego, usprawnia zarządzanie procesami biznesowymi przy użyciu systemu IFS Applications™.


PESA jest największym polskim producentem niemal wszystkich rodzajów pojazdów szynowych – pociągów elektrycznych i spalinowych, lokomotyw oraz tramwajów, ale łączy je kilka cech wspólnych: innowacyjność, nowoczesny design, łatwość obsługi i wysoki komfort podróżowania, modułowość i unifikacja różnych podzespołów ułatwiająca eksploatację, a nade wszystko bezpieczeństwo jako priorytet zarówno w projektowaniu, jak i w produkcji taboru.

Tabor kolejowy z bydgoskiej PESY jest eksploatowany w Polsce i innych krajach, takich jak Włochy, Niemcy, Rosja, Czechy, Węgry, Rumunia, Ukraina, Litwa, Białoruś czy Kazachstan. Firma PESA zatrudnia ponad 4000 pracowników.

PESA używa systemu IFS Applications prawie od 10 lat. W roku 2013 przeprowadzono aktualizację systemu do najnowszej wersji. IFS Applications obejmuje wszystkie kluczowe obszary działalności przedsiębiorstwa: finanse, dystrybucja, produkcja, zarządzanie projektami, remonty, CRM, zarządzanie jakością, zarządzanie dokumentacją oraz zasoby ludzkie i płace. Nowa wersja systemu pozwala na dalsze usprawnianie procesów biznesowych, zwłaszcza w obszarze produkcji.

Dzięki funkcji zarządzania projektami PESA może zaplanować i usystematyzować działania związane z realizacją projektu, począwszy od przygotowania dokumentacji, poprzez zaopatrzenie w materiały, produkcję pojazdu, aż po analizę kosztów jego wytworzenia. Z systemu IFS Applications korzysta w firmie 1000 użytkowników. Marcin Taranek, prezes IFS CEE skomentował:
Firma PESA jest od wielu lat naszym strategicznym klientem. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania dla sektora produkcji przemysłowej ułatwiają rozwój firmy PESA i przyczyniają się do jej sukcesów na międzynarodowych rynkach.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top