loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Szwedzki producent cydru - Kiviks Musteri - inwestuje w aplikacje Infor

ipcc logo 2016 okInfor ogłosił w grudniu 2016, że szwedzki producent cydru i przetworów owocowych - Kiviks Musteri (Kiviks) - będzie wdrażał pakiet Infor CloudSuite Food & Beverage. Aplikacja oparta na systemie Infor M3 będzie solidną bazą rozwoju firmy, która pomoże w modernizacji całego biznesu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów TCO i wdrożeniu funkcjonalności identyfikowalności produktów.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Doświadczając w ostatnich siedmiu latach wzrostu na poziomie 100%, Kiviks musiał dostosować infrastrukturę IT - tak, by zapewniała ona możliwość realizacji potencjału firmy i była wystarczająco skalowalna by udźwignąć rozwój. Pakiet Infor CloudSuite Food & Beverage jest nieszablonowym rozwiązaniem, zawierającym głęboką funkcjonalność przygotowaną specjalnie dla firm z branży spożywczej - i jako taki pomoże Kiviks nadążyć za tempem wzrostu.
Jesteśmy małą, lecz szybko rosnącą firmą ze złożonym portfolio produktów i usług, i możliwości systemu z Infor CloudSuite Food & Beverage zrobiły na nas wrażenie" -powiedział Mattias Wistrand, CFO w Kiviks Musteri. "Mamy ponad 70 odmian jabłek rosnących w naszych sadach oraz szeroki wachlarz produktów - począwszy od soków jabłkowych, cydru i sosów, przez dżemy i marmolady, aż do sosów deserowych. W takich warunkach optymalizacja uzysku i zapewnienie dostępności produktów jest wyzwaniem. W wielu przypadkach jesteśmy w rękach natury - jabłka muszą być zebrane dokładnie w wyznaczonym czasie by miały najlepszy smak, tak więc czas, jaki mamy na ich przetworzenie jest krótki. Jednakże, odpowiednia platforma IT będzie pilnowała rygoru w naszych procesach, pomagając zwiększyć wydajność i zapewnić lepszy dochód.
Oprócz tego, że system Infor CloudSuite Food & Beverage będzie wspierał wzrost firmy Kivik w przyszłości, zredukuje też administrację i wyciekanie kapitału" - kontynuuje Mattias Wistrand. "Wdrożenie w chmurze nieszablonowej branżowej funkcjonalności w ramach standardu pozwoli nam skoncentrować się na rozwijaniu naszego biznesu, a nie systemu ERP.
Ochrona marży i reputacji poprzez zwinne działania operacyjne i zaawansowane możliwości identyfikacji produktów to najważniejsze sprawy dla dzisiejszych producentów żywności" - mówi Mike Edgett, dyrektor ds branży F&B i strategii rozwiązań w Infor. "Kiviks jest doskonałym przykładem małej firmy, która zmaga się z olbrzymią złożonością swoich surowców, sięgając po sukces na znacznie wyższą półkę. Dzięki solidnej i nowoczesnej platformie IT firma może skupić się na sukcesie i zdobywać udziały w rynku nie będąc obciążoną niepotrzebnym ryzykiem, które pojawia się przy stosowaniu przestarzałych systemów.
Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top