loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System IFS Applications będzie wspierać obsługę procesów z zakresu obsługi technicznej, napraw i remontów (MRO) w zakładzie firmy MEPC w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej, który zajmuje się obsługą techniczną silników lotniczych Królewskich Sił Powietrznych Arabii Saudyjskiej.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Middle East Propulsion Company (MEPC) wybrała system IFS Applications™ do obsługi kluczowych działań swojego zakładu w Rijadzie. System będzie obsługiwać obszary, takie jak MRO, finanse, łańcuch dostaw, zarządzanie dokumentacją, kadry oraz płace.

W 2012 roku firma MEPC otworzyła w Rijadzie, niedaleko Międzynarodowego Lotniska Króla Chalida, nowoczesny zakład MRO o powierzchni ok. 18 tys. metrów kwadratowych. Firma MEPC jest jedynym zakładem obsługującym silniki lotnicze w Arabii Saudyjskiej. Firma świadczy usługi MRO z zakresu obsługi silników Pratt & Whitney F100 samolotów Boeing F-15 należących do Królewskich Saudyjskich Sił Powietrznych (RSAF).

Rozwiązanie firmy IFS umożliwi firmie MEPC obsługę wszelkich aspektów związanych z MRO, od przyjęcia po opuszczenie hangaru przez statek powietrzny — z jednoczesną, zintegrowaną obsługą finansów i kadr. System zapewni całkowitą przejrzystość procesów nawet na personalnych obszarach odpowiedzialności, zapewniając skoncentrowanie działań na procesach ważnych z punktu widzenia strategii firmy. System IFS Applications posiada wbudowaną funkcjonalność z zakresu analityki biznesowej, która umożliwia operatorom analizowanie kluczowych wskaźników wydajności za pomocą analiz predykcyjnych obrazujących pełny wpływ zachodzących w firmie procesów na całkowitą wydajność MRO, jak również (w czasie rzeczywistym) efektu podejmowanych decyzji na działania firmy.
Zamiast korzystać z różnych systemów biznesowych potrzebowaliśmy jednego, zintegrowanego rozwiązania do zarządzania całością operacji biznesowych zakładu w Rijadzie. Zakład ten jest jednostką o znaczeniu krytycznym” — powiedział Abdullah Al Omari, prezes firmy MEPC. „Oferowana przez system IFS Applications pełna widoczność procesów firmowych umożliwia nam zmaksymalizowanie efektywności remontów, jak również szybkie reagowanie na potencjalne problemy związane z wydajnością, a to bardzo ważne w przypadku dynamicznego środowiska wojskowego.
Luis Ortega, dyrektor zarządzający w IFS Middle East, South Asia & Africa, dodał:
Wybór systemu IFS Applications do obsługi zakładu firmy MEPC, będącego integralną częścią wojskowego potencjału Arabii Saudyjskiej, to dowód na jego ogromne możliwości z zakresu MRO. RSAF to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie wojskowych sił powietrznych na świecie. Bardzo się cieszymy, mogąc wspierać firmę MEPC naszym wiodącym rozwiązaniem z zakresu MRO, które umożliwi im utrzymanie statków powietrznych w pełnej gotowości przez cały czas.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top