loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

DRE migruje swój system ERP na SAP HANA

DRE Sp. z o.o. – wiodącym producentem stolarki budowlanej w Polsce – podjął decyzję o migracji systemu SAP ERP na SAP HANA.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
itelligence opracowała dla DRE długofalową rekomendację w zakresie utrzymania i rozwoju wykorzystywanych systemów SAP. Uwzględnione zostały kluczowe dla DRE kryteria – zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa systemów, możliwość wykorzystania innowacyjnych rozwiązań takich jak analityka w czasie rzeczywistym oraz najnowsze interfejsy użytkownika. W wyniku analizy itelligence zarekomendowała migrację systemu SAP ERP na platformę HANA Private Cloud w Data Center itelligence.
DRE Sp. z o.o. od wielu lat wpisuje w swoją strategię innowacyjność, którą odzwierciedla wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań SAP. Po rekomendacji itelligence zarząd spółki zdecydował o wdrożeniu SAP HANA. SAP HANA umożliwi nam wykorzystanie przyjaznych i mobilnych interfejsów SAP Fiori oraz analityki czasu rzeczywistego bezpośrednio na danych transakcyjnych systemu SAP. - powiedział Marcin Berbeć, dyrektor IT w DRE Sp. z o.o.
Dzięki doświadczeniu i kompetencjom zespołu itelligence, migracja naszego systemu została przeprowadzona bardzo sprawnie. Natomiast dzięki HANA Private Cloud uzyskaliśmy większy poziom bezpieczeństwa naszych aplikacji, większą skalowalność i wydajność, co jest dla nas, przy ponad 3TB danych na SAP HANA, szczególnie ważne! Nasi użytkownicy biznesowi potwierdzają zauważalny wzrost szybkości działania transakcji oraz raportów. – dodaje Marcin Berbeć.
To nasz kolejny projekt wdrożenia SAP HANA i migracji systemów klienta do naszego Data Center w Tarnowie Podgórnym. W naszej chmurze utrzymujemy już systemy SAP oraz S/4 HANA dla kilkudziesięciu klientów. Przewagą HANA Private Cloud nad fizycznymi maszynami (HANA Appliance) jest optymalizacja kosztów, wyższa wydajność i dostępność, a także skalowalność, co gwarantuje naszym klientom zaspokojenie aktualnych i przyszłych potrzeb pojemnościowych platformy SAP HANA. – powiedział Mirosław Kapustka, dyrektor sprzedaży w itelligence sp. z o.o.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top