loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ZPUE S.A. wdroży SAP ERP z itelligence

Spółka itelligence Sp. z o.o. podpisała w dniu 28 grudnia 2016 r. umowę z ZPUE S.A., dostawcą rozwiązań dla energetyki należącą do Grupy Koronea na dostawę sprzętu komputerowego, wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego, dostawę licencji oraz świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
W części wdrożeniowej umowa obejmuje uruchomienie w ZPUE S.A. pełnego zakresu funkcjonalnego systemu SAP ERP oraz zaawansowanych funkcjonalności w zakresie: SAP S/4 HANA, APO, MES, CRM, Business Objects i HCM. Prace obejmą wszystkie zakłady należące do spółki i umożliwią pracę ponad 1500 użytkownikom.

Po zakończeniu prac wdrożeniowych itelligence rozpocznie świadczenie usług wsparcia aplikacyjnego dla wdrożonych funkcjonalności przez kolejne 5 lat.
Proces wyboru dostawcy był złożony. Do itelligence przekonały nas w dużej części udokumentowane doświadczenie i kompetencje oraz otwartość na nasze uwagi. Projekt wdrożenia ma dla nas wagę strategiczną, dlatego szukaliśmy partnera, który zagwarantuje wysoką jakość wdrożenia i oraz zaoferuje nam najnowsze rozwiązania SAP” – powiedział Błażej Skrzyniarz, dyrektor ds. informatyzacji ZPUE S.A.
Rozpoczęcie współpracy z ZPUE S.A. należącą do Grupy Koronea to efekt naszych kilkumiesięcznych starań, aby ostateczna oferta w pełni odpowiadała na potrzeby spółki. Klient przedstawił wysokie wymagania potencjalnym partnerom wdrożeniowym i tym bardziej cieszę się, że w pełnym zakresie spełniliśmy oczekiwania klienta” – powiedział Maciej Duczyński, sales manager w itelligence.
Wybór itelligence na partnera wdrożeniowego ZPUE to dla nas satysfakcja, że klient powierza itelligence realizację kompleksowego i strategicznego dla siebie projektu. Jestem przekonany, że realizacja tego przedsięwzięcia z itelligence pozwoli osiągnąć zakładane cele biznesowe, a także pozwoli na wykorzystanie nowych szans i efektywne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa – powiedział Bogdan Zborowski, prezes zarządu i dyrektor zarządzający w itelligence sp. z o.o.
Przewidywany termin zakończenia prac wdrożeniowych przewidziany jest kwiecień 2018 r.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top