loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że bliskowschodni oddział firmy Culligan zadecydował o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9, który zoptymalizuje działanie jednostek biznesowych firmy i wspomoże jej wzrost.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Culligan Middle East specjalizuje się w uzdatnianiu wody. Firma posiada zakłady produkcyjne oraz punkty sprzedaży sprzętu i serwisu terenowego. System IFS Applications będzie obsługiwać zarządzanie usługami serwisowymi, optymalizując krytyczne procesy biznesowe, takie jak świadczenie usług, finanse, kadry i łańcuch dostaw. System IFS Applications stanowić będzie wspólną platformę obsługi danych dla oddziałów w Dubaju, Abu Zabi, Szardży, Katarze i Bahrajnie, zapewniając kadrze kierowniczej firmy wgląd w procesy firmowe i integrując je w obrębie całego przedsiębiorstwa — modernizując w ten sposób działalności firmy.
Wybraliśmy system IFS Applications z uwagi na jego wszechstronną funkcjonalność, duże uznanie klientów z sektora usług użyteczności publicznej i uzdatniania wody oraz elastyczną architekturę i skalowalność, która wspomoże nasz rozwój” — powiedział Simon Boyd, dyrektor zarządzający w firmie Culligan Middle East. „Zespół firmy IFS zaprezentował wiodące rozwiązanie, które, w przeciwieństwie do innych oferowanych na rynku systemów, spełnia nasze bieżące i przyszłe wymagania. Z niecierpliwością czekam na szybkie i efektywne wdrożenie.
Luis Ortega, dyrektor zarządzający IFS Middle East, dodał:
Wdrażając system firmy IFS, firma Culligan Middle East będzie w stanie zmodernizować i uspójnić kluczowe procesy całego przedsiębiorstwa oraz efektywnie skalować prowadzone działania biznesowe. Firma IFS jest globalną organizacją, dobrze znającą lokalny rynek, a to jest dla firmy Culligan bardzo ważne. Jestem przekonany, że doświadczenie i umiejętności konsultantów firmy IFS zapewnią szybkie i bezproblemowe wdrożenie systemu. Jesteśmy podekscytowani, mogąc powitać firmę Culligan w rodzinie klientów IFS i wesprzeć ją w wykorzystaniu pełni drzemiącego w niej potencjału.
Najnowsze z wielu pomyślnych wdrożeń rozwiązań firmy IFS na Bliskim Wschodzie przeprowadzono w firmach National Paints, Port of Duqm, AIC Steel, Middle East Propulsion Company (MEPC) oraz Tibah Airports Development Co.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top