loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma HEINZ-GLAS, lider w branży produkcji i przetwarzania opakowań szklanych dla przemysłu kosmetycznego, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 — przyszłościowej platformy, która wesprze międzynarodowy rozwój firmy oraz jej transformację cyfrową.

HEINZ-GLAS, z siedzibą w Kleintettau w Niemczech, to firma hutnicza posiadająca 16 zakładów produkcyjnych i punktów sprzedażowych w 12 krajach na całym świecie.

Zgodnie z obraną strategią, firma HEINZ-GLAS zadecydowała o zastąpieniu przestarzałych rozwiązań biznesowych nowoczesnym i wszechstronnym rozwiązaniem ERP. Po wnikliwej, wspieranej przez uznaną firmę Fraunhofer Project Group for Applied Information Technology (FIT) analizie kilku bardzo konkurencyjnych ofert, firma HEINZ-GLAS wybrała system IFS Applications 9.

Wśród kluczowych wymagań stawianych przed nowym systemem ERP znalazły się intuicyjność, elastyczność w zakresie rozbudowy oraz zachowanie zgodności z prawnymi wymogami kraju docelowego. Dodatkowo ustandaryzowane na poziomie grupy dane przyczynią się do wzrostu przejrzystości procesów firmowych i wesprą efektywne zarządzanie korporacją. Co więcej, w pełni zintegrowane rozwiązanie firmy IFS umożliwi firmie HEINZ-GLAS przeprowadzanie transformacji cyfrowej według koncepcji Przemysł 4.0.

Rozwiązanie firmy IFS będzie wspierać kluczowe procesy biznesowe, takie jak finanse, kadry, zarządzanie łańcuchem dostaw, projektowanie, produkcja, sprzedaż i serwis oraz remonty, jak również zarządzanie jakością i dokumentacją. System IFS Applications zostanie najpierw wdrożony w czterech zakładach na terenie Niemiec. W kolejnej fazie nastąpi wdrożenie na poziomie globalnym.
Firma IFS zaoferowała nam rozwiązanie wszechstronne, wychodzące naprzeciw wszystkim naszym kluczowym wymaganiom” — powiedziała Carletta Heinz, właścicielka HEINZ-GLAS. „Innowacyjna wielowarstwowa architektura systemu IFS Applications umożliwia szybkie i ekonomiczne aktualizacje — to prawdziwie przyszłościowe rozwiązanie ERP. Kolejnym istotnym czynnikiem była jakość komunikacji z firmą IFS i jej podejście — nasze zespoły bardzo szybko znalazły wspólny mianownik.
Peter Höhne, wiceprezes działu sprzedaży i marketingu w IFS w Europie Środkowej dodał:
Z dumą witamy firmę HEINZ-GLAS w społeczności naszych klientów. System IFS Applications to rozwiązanie idealne, by pomóc firmie efektywnie zarządzać międzynarodowymi procesami biznesowymi i zapewnić ich przejrzystość na poziomie całej organizacji. Z niecierpliwością oczekujemy długiej i owocnej dla obu stron współpracy opartej na przyspieszeniu międzynarodowego rozwoju firmy HEINZ-GLAS i czerpaniu korzyści z transformacji cyfrowej.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top