loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Preserved Food Specialty usprawnia operacje i zwiększa konkurencyjność z systemem ERP Infor M3

I-PCCInfor ogłosił, że firma Preserved Food Specialty (PFS) z Tajlandii, która jest wiodącym producentem i dostawcą (dla marek lokalnych i na całym świecie) suszonej żywności - owoców morza, mięsa, owoców i warzyw, a także produktów nabiałowych i innych - wybrała Infor M3 by zoptymalizować procesy biznesowe i usprawnić wszystkie operacje. Rozwiązanie jest wdrażane przez Lawson Software Thailand, partnera Infor specjalizującego się w konsultingu i wdrożeniach systemów.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
Przedsiębiorstwo PFS szukało platformy biznesowej, która płynnie zintegrowałaby rozliczne specjalistyczne i odrębne systemy zgromadzone w firmie w ciągu wielu lat. Stały one się niezwykle trudne do zarządzania i powolne w działaniu, co powodowało niewydolność operacyjną.
Nieustannie zmagamy się z groźną konkurencją, musimy więc usprawnić technologię by spełniać szybko zmieniające się wymagania klientów" - powiedział Worapars Mahattanobol, dyrektor zarządzający w Preserved Food Specialty. "Jesteśmy przekonani, że Infor M3 zrealizuje nasze potrzeby biznesowe.
Wdrożenie Infor M3 obejmie produkcję, magazyny, zakupy, finanse i marketing. Analizując różne konkurencyjne systemy, firma PFS stwierdziła, że Infor M3 jest oczywistym wyborem z powodu elastyczności i możliwości zarządzania złożonym i zróżnicowanym środowiskiem oraz możliwościom wprowadzania modyfikacji w każdym momencie - co pomoże PFS podejmować świadome i szybkie decyzje biznesowe. Infor słynie z dostarczania najlepszych i przetestowanych rozwiązań branżowych, sprawdzających się na całym świecie w wielu branżach gospodarki. Komentując zaangażowanie Infor i dogłębną znajomość branży spożywczej, Worapars Mahattanobol podkreśla:
Infor M3 fantastycznie zarządza całym skomplikowanym portfolio usług i operacji związanych z produkcją spożywczą, co potwierdza głębokie zrozumienie naszego biznesu przez producenta systemu.
Cieszymy się, że firma PFS dołączyła do grona naszych klientów i że Infor M3 odgrywa kluczową rolę w jej ciągłej transformacji - powiedziała Helen Masters, wiceprezes i dyrektor zarządzająca regionem południowej Azji (ANZ & ASEAN) w Infor. M3 pomoże PFS osiągnąć założone cele rentowności zarządzając klientami firmy, logistyką, finansami i produkcją w ramach jednej platformy i zapewniając holistyczny widok, który przyspieszy podejmowanie decyzji wewnątrz i na zewnątrz fabryki.
Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top