loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Circuit Check Inc. — światowy lider w branży sprzętu pomiarowego oraz rozwiązań automatyzacji i interfejsów przeznaczonych dla wytwórców urządzeń elektronicznych i elektromechanicznych – będzie stosować system IFS Applications™ jako rozwiązanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma Circuit Check, której siedziba mieści się w Minneapolis, rezygnuje z konkurencyjnego rozwiązania ERP i planuje usprawnienia działalności, w tym:
  • zwiększenie przychodów o co najmniej 250 000 USD rocznie dzięki lepszemu wglądowi w bieżący stan zasobów, zmniejszenie liczby dziennych spotkań w celu planowania produkcji oraz wyeliminowanie przerw w pracy spowodowanych częstymi awariami przestarzałego oprogramowania,
  • niezawodne, zautomatyzowane rozliczanie należności, które umożliwi firmie Circuit Check skuteczne fakturowanie zleceń klientów zgodnie z wcześniej ustalonymi etapami prac projektowych, 
  • uproszczenie procesów projektowania na zamówienie dzięki wbudowanym funkcjom zarządzania projektami, planowania produkcji, księgowania oraz projektowania 3D w aplikacjach CAD,
  • obsługa różnych walut i języków w ramach zarządzania działalnością w skali globalnej przy użyciu pojedynczej instancji oprogramowania.
 
Nasza działalność zmieniała się w kierunku podejścia opartego na projektach w związku z intensywnym rozwojem działu usług projektowych” – powiedział Brad Martin, dyrektor finansowy firmy Circuit Check. „Wdrożenie systemu IFS Applications pomoże nam usprawnić projektowanie i rozliczanie przychodów, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze szybciej rozwijać naszą działalność. Nasi klienci również na tym skorzystają ze względu na ujednolicenie zarządzania pracą w naszych oddziałach, co pozwoli na płynniejszą współpracę przy projektowaniu i dostawach potrzebnego im sprzętu.
Mike Lorbiecki, wiceprezes ds. sprzedaży w IFS North America, dodał:
Globalni wytwórcy produktów na zamówienie, tacy jak firma Circuit Check, potrzebują systemów ERP do kierowania nakładającymi się na siebie zadaniami i procesami w ramach złożonych projektów. Jednocześnie ważna jest dla nich możliwość śledzenia i rozliczania ponoszonych kosztów w trakcie realizowania kolejnych założeń projektu i wymogów umowy z klientem. Ze względu na wszechstronne funkcje zarządzania projektami system IFS Applications jest dobrym rozwiązaniem w przypadku firm takich jak Circuit Check, które działają w branży motoryzacyjnej, medycznej, przemysłowej, telekomunikacji, produktów konsumenckich oraz branży lotniczej. Działalność firmy Circuit Check obejmuje wiele krajów i dzieli się na różne działy – w takich warunkach rozwiązanie firmy IFS świetnie się sprawdza. Cieszymy się, że firma Circuit Check będzie korzystać z systemu IFS Applications, aby lepiej spełniać oczekiwania klientów i udziałowców oraz osiągać jeszcze ambitniejsze założenia rozwoju w przyszłości.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top