loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Schulthess Maschinen AG – wiodący szwajcarski producent pralek i suszarek wysokiej klasy, aktualizuje dotychczas stosowany system IFS Applications™ 7 do wersji IFS Applications 9. Pracownicy będą mogli lepiej korzystać z informacji dostępnych w firmowym systemie ERP, zwiększając w ten sposób swoją produktywność. Ta inicjatywa ułatwi również dalszą cyfrową transformację firmy Schulthess Maschinen AG.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


IFS Applications 9 pomoże firmie Schulthess Maschinen AG stawić czoła nowym potrzebom bez konieczności wprowadzania znacznych zmian. Kluczową zaletą systemu IFS Applications 9 jest IFS Lobby – spersonalizowany interfejs umożliwiający obsługę systemu w sposób zależny od roli użytkownika i jego preferencji. Nowoczesna wielowarstwowa architektura systemu IFS Applications 9 umożliwi firmie Schulthess Maschinen AG szybkie i łatwe aktualizacje, tak aby działalność była prowadzona przy użyciu najnowszej wersji oprogramowania.

Firma stosowała system IFS Applications od ponad dekady. Aktualizacja do wersji IFS Applications 9 pomoże nadal wspierać kluczowe obszary działalności, w tym finanse, sprzedaż, pomoc techniczną, prace inżynieryjne, produkcję, logistykę, zarządzanie usługami i remonty. Oprócz tego firma Schulthess Maschinen AG zacznie teraz korzystać także z rozwiązania mobilnego IFS Mobilne Operacje Magazynowe, które wspiera zarządzanie zapasami.

Na wstępie prac aktualizacyjnych firmy IFS i Schulthess Maschinen AG przeanalizowały bieżące dopasowania systemu IFS Applications 7. Pozwoliło to określić funkcje, które należało zmienić lub pozostawić w związku z wdrożeniem systemu IFS Applications 9, a także zidentyfikować funkcje już nieprzydatne. W ten sposób udało się zmniejszyć o około połowę liczbę zmian związanych z migracją systemu do wersji IFS Applications 9.
Cieszy nas perspektywa kontynuowania długotrwałej, pełnej zaufania współpracy z firmą IFS” – powiedział Martin Keller, dyrektor ds. finansów w firmie Schulthess Machinen AG. „Aktualizacja systemu do wersji IFS Applications 9 to duży i ważny krok na drodze rozwoju technologii cyfrowych w naszej firmie. Wielowarstwowa architektura systemu firmy IFS sprawia, że będzie on zawsze w pełni unowocześniony i zaktualizowany.
Jesteśmy dumni z zaufania, które firma Schulthess Maschinen AG pokłada w IFS” – powiedział Guido Zumstein, dyrektor zarządzający w IFS Switzerland. „To nie tylko dowód na to, jak bardzo przyszłościowe są nasze technologie. To również świadectwo naszego zaangażowania w długotrwałą współpracę partnerską i wspierania rozwoju przedsiębiorstw w oparciu o nasze bogate doświadczenie branżowe.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top