loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Glas Trösch, działający na skalę europejską szwedzki producent i przetwórca szkła, zadecydowała o wdrożeniu systemu ERP  IFS Applications.

 
Rozwiązanie firmy IFS zostanie wdrożone w kilku zakładach produkcyjnych firmy Glas Trösch. Zastosowane oprogramowanie zmapuje centralne procesy biznesowe firmy, umożliwiając jej osiągnięcie płynnego obiegu informacji, uproszczenie procesów, skrócenie czasów reakcji, korzystanie z bieżących danych z zakresu wydajności prowadzonych działań oraz zwiększenie przejrzystości.
Firma IFS w pełni rozumie naturę i specyficzne wymagania naszej branży — powiedział Roland Lenz, kierownik ds. IT w firmie Glas Trösch. System IFS Applications spełnia nasze obecne wymagania, a jego wysoka funkcjonalność przekłada się na możliwości adaptacyjne odpowiadające planowanemu rozwojowi firmy.
Firma Glas Trösch to kolejny szwedzki lider, który dołącza do naszej rosnącej bazy klientów — mówi Peter Höhne, wiceprezes IFS Central Europe. Decyzja firmy Glas Trösch o wyborze rozwiązania firmy IFS jest dla nas powodem do dumy. Jesteśmy przekonani, że IFS odegra ważną rolę w rozwoju tej firmy i przyczyni się do kolejnych 100 lat jej sukcesów.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top