loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Globalny lider produkcji wykrojników zwiększy przejrzystość procesów na poziomie grupy dzięki rozwiązaniu ERP firmy IFS.


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Marbach zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9.

Oprogramowanie firmy IFS wesprze obsługę globalnych działań firmy Marbach, zwiększając w ten sposób przejrzystość procesów na poziomie grupy. Dzięki temu wszystkie oddziały firmy zyskają globalny wgląd w zamówienia produkcyjne, w tym możliwość ich podglądu, celem optymalizacji projektowania CAD i planowania produkcji. Poprzez centralizację i standaryzację oprogramowania firma Marbach zyska bardziej przejrzysty rejestr zamówień oraz wgląd w specyfikację i wymagania klientów.

System IFS Applications zastąpi szereg niezależnych systemów wdrożonych na przestrzeni lat przez firmę Marbach — zwiększy to łatwość obsługi i uprości wymagania związane ze wsparciem IT. Rozwiązanie firmy IFS zharmonizuje i ustandaryzuje procesy poszczególnych zakładów firmy Marbach oraz skróci czasy obsługi zamówień dzięki wyższemu stopniowi automatyzacji.
W toku rygorystycznego procesu selekcyjnego sprawdziliśmy wielu znanych dostawców oprogramowania biznesowego oraz oferowanych przez nich rozwiązań — mówi Frank Müthing, dyrektor ds. IT w firmie Karl Marbach GmbH & Co. KG. Firma IFS wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesnością oferowanego rozwiązania i wysokim komfortem jego obsługi. Zespół firmy IFS wykazał się wysokim profesjonalizmem i dużym doświadczeniem branżowym.
Firma Marbach to jedna z najbardziej uznanych niemieckich firm z branży narzędziowej” — mówi Peter Höhne, wiceprezes działu sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central. „Ten sektor jest jednym z kluczowych rynków docelowych, w które inwestuje firma IFS. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie szybko okaże się dla firmy Marbach bardzo korzystnym wyborem.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top