loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SIMPLE pozyskało kolejnego Klienta w segmencie ochrony zdrowia. Spółka podpisała umowę z Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej na wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego i uruchomienie e-usług dla pacjentów w ramach e-zdrowia. Wartość kontraktu obejmującego wdrożenie części medycznej oraz administracyjno-zarządczej to prawie 2,4 mln zł brutto. W najbliższym czasie SIMPLE spodziewa się finalizacji kolejnych przetargów.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Umowa o wartości 2,4 mln zł brutto dotyczy wdrożenia platformy SIMPLE.iMED, czyli zintegrowanego systemu informatycznego dedykowanego placówkom medycznym. Oferta SIMPLE uzyskała maksymalną ocenę w zakresie jakości systemu, ceny oraz okresu gwarancji. Prace wdrożeniowe zostaną zrealizowane w okresie 270 dni.
Podpisana umowa to kolejny w przeciągu ostatnich miesięcy raportowany przez Spółkę kontrakt w segmencie ochrony zdrowia. Mamy bogate portfolio produktów i usług dedykowanych branży medycznej, dzięki czemu nasza oferta ponownie okazała się najbardziej dopasowaną do potrzeb i oczekiwań Zamawiającego – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
SIMPLE ma na swoim koncie wiele projektów w zakresie informatyzacji kluczowych polskich jednostek ochrony zdrowia. Nasi Klienci doceniają kompleksowe i zindywidualizowane podejście na każdym etapie realizowanego wdrożenia, łącznie z profesjonalnym przeszkoleniem personelu oraz świadczeniem usług gwarancyjnych dla zaimplementowanego systemu – dodaje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE S.A.
Umowa z Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej to kolejny już kontrakt, zawarty na przestrzeni zaledwie ostatnich dwóch kwartałów, obejmujący wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego w placówce medycznej. Autorskie rozwiązanie SIMPLE.iMED skutecznie odpowiada na specyficzne potrzeby i wyzwania tej branży. Jest też wysoko oceniane przez Użytkowników, dzięki czemu Spółka zdobywa kolejne kontrakty i umacnia pozycję na rynku medycznym. Dodatkowym wsparciem jest coraz większa dostępność środków unijnych na cyfryzację szpitali.
Naszym celem jest ugruntowanie mocnej pozycji na rynku medycznym poprzez kompleksową informatyzację kolejnych jednostek ochrony zdrowia. Obecnie jesteśmy w trakcie kilkunastu postępowań przetargowych, toczących się zarówno w branży medycznej, jak i w pozostałych ważnych dla nas rynkach: edukacyjnym, naukowo-badawczym czy przemysłowym. Na przełomie 2017 i 2018 r. spodziewamy się finalizacji kilku z nich. – dodał Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
W 2017 r. SIMPLE zaraportowało pozyskanie nowych kontraktów o łącznej wartości przekraczającej 26 mln zł. Jednostkowo najwyższą wartość miała umowa z Radomską Stacją Pogotowia Ratunkowego na kompleksową informatyzację placówki oraz z Tramwajami Warszawskimi na wdrożenie obszaru kadrowo-płacowego wraz z portalem pracowniczym.
Końcówka roku jest dla nas bardzo intensywna, zarówno w zakresie pozyskiwania nowych kontraktów, jak i realizacji umów wdrożeniowych. IV kwartał jest dla Spółki zawsze bardzo dobrym okresem. Również w tym roku spodziewamy się, że duża część przychodów zostanie zrealizowana właśnie w tym czasie. – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top