loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Spółka SIMPLE, bardzo aktywnie działająca na rynku medycznym, podpisała umowę z Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Psychiatrycznym Zakładem Opieki Zdrowotnej we Fromborku na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego wraz z portalem E-pacjent i Elektroniczną Dokumentacją Medyczną. To kolejny kontrakt pozyskany w przeciągu zaledwie kilku ostatnich miesięcy, obejmujący informatyzację placówki służby zdrowia. W najbliższych tygodniach SIMPLE spodziewa się finalizacji kolejnych trwających postępowań przetargowych.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Wartość kontraktu podpisanego ze Szpitalem Psychiatrycznym we Fromborku to prawie 1 mln zł brutto. Umowa dotyczy dostawy i uruchomienia niezbędnego sprzętu serwerowego, komputerowego oraz systemu bazodanowego wraz z wdrożeniem w pełni zintegrowanego systemu informatycznego obejmującego część medyczną, aplikację mobilną oraz EDM.
Podpisana umowa to kolejny zawarty w tym półroczu kontrakt w segmencie ochrony zdrowia, a nasza oferta i oprogramowanie ponownie zostały lepiej ocenione niż konkurencja. Mocna pozycja Spółki na rynku służby zdrowia to dowód wysokojakościowego podejścia do potrzeb polskich szpitali i dobrze przygotowanej oferty. – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
Umowa ze Szpitalem Psychiatrycznym we Fromborku to kolejny w tym półroczu pozyskany kontrakt na wdrożenie systemów informatycznych w placówkach ochrony zdrowia. Autorskie rozwiązania SIMPLE dedykowane branży medycznej celnie odpowiadają specyficznym potrzebom szpitali, dzięki czemu Spółka zdobywa nowe kontrakty.

Zakończenie realizacji przedmiotu umowy nastąpi w przeciągu 180 dni od daty jej podpisania.
Mamy wyspecjalizowany Zespół dedykowany branży medycznej, posiadający ogromne doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu wdrożeń w placówkach służby zdrowia. To co wyróżnia SIMPLE na tle konkurencji – to nasze indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta, co w końcowym rezultacie przekłada się na rzetelne wykonanie, pozytywny odbiór i końcową satysfakcję Zamawiającego. – dodaje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE S.A.
Dodatkowym wsparciem dla informatyzacji rynku medycznego jest coraz większa dostępność środków unijnych i dofinansowań.
IV kwartał jest dla nas sezonowo bardzo mocnym okresem. Również i teraz spodziewamy się realizacji bardzo dużej części przychodów właśnie w trzech ostatnich miesiącach roku. Jesteśmy w trakcie kilkunastu postępowań, których finalizacja przewidziana jest na najbliższe tygodnie. Liczymy, że złożone przez nas oferty okażą się najbardziej dopasowanymi do wymagań i oczekiwań Klientów. – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
Źródło: www.simple.com.pl.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top