loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Światowy lider rynku technologii produkcji i testowania opakowań szklanych wdroży rozwiązanie ERP firmy IFS w swoich ośmiu placówkach na świecie.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Bucher Emhart Glass — światowy lider na rynku maszyn do obróbki i testowania szkła z siedzibą w miejscowości Steinhausen w Szwajcarii — zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ w celu modernizacji swojego środowiska IT.

System IFS Applications zapewni firmie Bucher Emhart Glass ciągły przepływ informacji powiązanych z jej międzynarodowymi procesami biznesowymi i zwiększy przejrzystość tych procesów na poziomie całego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie zostanie wdrożone nie tylko w siedzibie firmy Bucher Emhart Glass w Szwajcarii, ale także w jej zakładach w Szwecji, Malezji, USA, we Włoszech, w Niemczech, Singapurze i Japonii. Będzie z niego korzystać ponad 800 użytkowników.

System IFS Applications jako wszechstronne, jednolite i kompleksowe rozwiązanie scentralizuje wszystkie obszary biznesowe firmy Bucher Emhart Glass. Wdrożenie obejmie komponenty wspierające rozwój produktów, łańcuch dostaw, produkcję, projekty, zarządzanie jakością, sprzedaż i serwis, remonty, zasoby ludzkie, księgowość oraz analitykę biznesową. Firma Bucher Emhart Glass będzie również korzystać z oferowanych przez system IFS Applications interfejsów opartych na rolach i aplikacji mobilnych.

Projekt modernizacyjny ma na celu zastąpienie istniejącego oprogramowania ERP firmy Bucher Emhart Glass i zagwarantowanie jej gotowości do wyjścia naprzeciw obecnym i przyszłym wymaganiom technologicznym.
Chcąc zmodernizować nasze środowisko IT, przetestowaliśmy rozwiązania wiodących producentów oprogramowania korporacyjnego, a firmę IFS wybraliśmy z kilku powodów” — mówi Reto Semadeni, wiceprezes ds. finansów w firmie Bucher Emhart Glass. „Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie firmy IFS optymalnie wesprze naszą działalność biznesową. Widzimy znaczące zwiększenie produktywności, szczególnie w przypadku działań projektowych na poziomie międzynarodowym. Nowoczesna technologia i łatwość obsługi systemu IFS Applications pomoże nam znacząco poprawić naszą wydajność we wszystkich obszarach biznesowych. Dzięki swojemu zorientowaniu na działalność międzynarodową firma IFS jest również obecna lokalnie w kluczowych dla nas regionach, co gwarantuje jej doskonałą pozycję rynkową.
Peter Höhne, wiceprezes działu sprzedaży i marketingu w IFS Central Europe dodaje:
Firma Bucher Emhart Glass jest dla IFS ważnym nowym klientem. To kolejny dowód na to, że system IFS Applications jest doskonałym rozwiązaniem dla firm realizujących złożone procesy produkcyjne na poziomie międzynarodowym. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia projektu i już cieszy nas perspektywa długotrwałej i pomyślnej współpracy.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top