loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP IFS Applications wdrożony na platformie Microsoft Azure będzie wspierać zarządzanie produkcją, finansami, działem HR i łańcuchem dostaw w firmie Thetford.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że lider w branży mobilnych rozwiązań sanitarnych – firma Thetford z siedzibą w Etten-Leur w Holandii – wdroży system IFS Applications™. Będzie on służyć jako centralne rozwiązanie do zarządzania zakładami produkcyjnymi na terenie Holandii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. System firmy IFS wesprze zarządzanie finansami, zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw. Pomoże to w planowanej ekspansji firmy Thetford na rynku europejskim oraz w Stanach Zjednoczonych, Australii i Chinach.

Za tą inicjatywą przemawiała konieczność zmodernizowania dotychczasowego systemu ERP, który nie spełniał już potrzeb przedsiębiorstwa.
Po szczegółowej selekcji zadecydowaliśmy o wyborze systemu IFS Applications, ponieważ jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie stanowi najlepsze połączenie elastyczności i funkcjonalności. Thetford to przedsiębiorstwo produkcyjne o dużym tempie rozwoju, dlatego potrzebny nam był dostawca oprogramowania, który sprosta szybko zmieniającym się potrzebom firmy” – powiedział Peter Struijs, dyrektor finansowy firmy Thetford. „Ważnym czynnikiem było również podobne podejście do biznesu w naszych przedsiębiorstwach. Dla nas liczy się profesjonalizm, a to właśnie charakteryzuje firmę IFS.
Marco Verdonschot, dyrektor zarządzający w oddziale firmy IFS na obszar Beneluksu, dodał:
To, że tak szybko rozwijająca się firma jak Thetford zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications, potwierdza jego elastyczność. Przez wdrożenie systemu IFS Applications w środowisku chmury firma Thetford uzyska rozwiązanie, którego funkcjonalność będzie można poszerzać wraz z rozwojem jej potrzeb biznesowych. Cieszy nas, że firma Thetford dołączy do globalnego grona naszych klientów w branży produkcyjnej i że pokłada zaufanie w IFS jako dostawcę rozwiązań dla przedsiębiorstw produkcyjnych.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top