loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

teta unit4 businessGrupa kapitałowa Polskiej Grupy Biogazowej S.A., Spółki MCX oraz Spółki Energetyczne – te grupy spółek (razem blisko 50 spółek) zdecydowały się na wdrożenie modułów dostępnych w oprogramowaniu oferowanym przez Unit4 Polska – Teta ERP i Business Intelligence.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Przydatną funkcjonalnością w nowym module Teta ERP jest automatyzacja procesów sprzedażowo – zakupowych między organizacjami. Od teraz dokument sprzedaży w jednej firmie będzie automatycznie tworzył dokument zakupu w drugiej, co zmniejszy ilość czasu potrzebną na zrealizowanie transakcji. Oprogramowanie będzie także pełniło funkcję kontroli budżetowej we wszystkich 50 spółkach. Wdrożenie Teta ERP i Teta BI jest łatwiejsze, ponieważ wszystkie grupy spółek funkcjonują już na systemie HR, który jest częścią całego pakietu Teta ERP. Dzięki wspólnej bazie danych założono ujednolicenie procesów we wszystkich grupach, co będzie miało przełożenie na łatwość uzyskania przekrojowych (w tym również skonsolidowanych) raportów oraz skrócenie czasu na obsługę systemu.
Dzięki systemowi Teta HR znacznie usprawniliśmy procesy kadrowe w naszej organizacji. Mając za sobą wieloletnie doświadczenie w stosowaniu nowoczesnych narzędzi klasy ERP oraz pozytywnie oceniając rozwiązania oraz usługi świadczone przez Unit4 Polska, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie oprogramowania o nowe moduły, które ułatwią i przyspieszą obsługę związaną ze świadczeniem usług dla naszych partnerów biznesowych – Polskiej Grupy Biogazowej, Spółek MCX oraz Spółek Energetycznych – mówi Piotr Wiśniewski, prezes MCX.
Połączenie trzech dużych grup spółek jednym nowym systemem to skomplikowany proces, którego przeprowadzenie wymagać będzie dużo pracy, zarówno od naszych Klientów jak i od nas - jako dostawcy. Cieszymy się, że zadowolenie z wdrożenia Teta HR oraz ponad 30 letnie doświadczenie Unit4 w produkcji i wdrażaniu modułu ERP przyczyniło się do wzrostu produktywności przedsiębiorstw na tyle, że zdecydowały się na uruchomienie nowych modułów Teta ERP. To dobra decyzja, która szybko przyniesie korzyści biznesowe dla wszystkich trzech Grup – mówi Piotr Chrobot, dyrektor Zarządzający w Unit4 Polska.
Źródło: Unit4 Polska

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top