loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że TATMETAL, jeden z czołowych tureckich producentów wyrobów ze stali walcowanej, wybiera system ERP IFS Applications™ 9 w ramach programu cyfrowej transformacji.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT TATMETAL to czwarty pod względem wielkości producent wyrobów stalowych w kraju. Odbiorcami jego produktów są klienci z branży konstrukcyjno-budowlanej, motoryzacyjnej, urządzeń AGD oraz systemów grzewczych i chłodniczych. Po zakończeniu ośmiomiesięcznej procedury przetargowej firma TATMETAL wybrała system IFS Applications ze względu na bogaty interfejs użytkownika, funkcjonalność branżową oraz możliwość obsługi przyszłych potrzeb firmy.

Rozwiązanie firmy IFS zapewni obsługę wszystkich niezbędnych procesów biznesowych, takich jak zarządzanie danymi produktu (PDM), produkcja i planowanie, sprzedaż, zakupy i dystrybucja, zarządzanie jakością, zarządzanie dokumentacją, kadry, płace i finanse.
Dzięki inwestycji w system IFS Applications przepływ informacji obejmie całą naszą firmę, co przyczyni się do przyspieszenia naszego strategicznego rozwoju, jednocześnie wzmacniając nasze zaangażowanie w cyfrową transformację — powiedział Sedat Çiftçioğlu, dyrektor ds. finansowych i administracyjnych firmy TATMETAL. Zespół firmy IFS przedstawił nam niezawodne rozwiązanie, które pozwoli nam uzyskać zwrot z inwestycji w niezbyt odległej perspektywie czasowej, które dodatkowo jest elastyczne na tyle, aby pomóc nam odnieść korzyść z transformacyjnych trendów branżowych, takich jak cyfrowa transformacja, sztuczna inteligencja czy internet rzeczy.
Cieszymy się, że udało nam się podpisać kolejną istotną umowę z ważnym klientem z branży stalowej w Turcji. Współpraca z takimi firmami, jak Cemtas czy Ağır Haddecilik utwierdza nas w przekonaniu, że nasze rozwiązania oparte na najlepszych praktykach branżowych będą wspierać rozwój firmy TATMETAL w najbliższych latach. Łącząc siły z naszym partnerem technologicznym F8 Informatics, pomożemy firmie TATMETAL stworzyć w pełni zintegrowaną cyfrową fabryk - dodał Ergin Öztürk, Dyrektor zarządzający oddziału IFS Turkey
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top