loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że szwajcarska firma SOTAX — czołowy globalny dostawca rozwiązań z zakresu testowania wyrobów farmaceutycznych — zadecydowała o wdrożeniu systemu ERP IFS Applications™, którego celem jest optymalizacja globalnych procesów biznesowych firmy.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma SOTAX z siedzibą w Aesch niedaleko Bazylei w Szwajcarii jest jednym z pierwszych klientów wdrażających system IFS Applications 10, którego premiera odbyła się w maju podczas konferencji IFS World Conference w Atlancie. Nowe oprogramowanie umożliwi firmie SOTAX optymalizację globalnych procesów biznesowych, co przełoży się na wzrost produktywności i zwiększy przejrzystość procesów całej grupy firm.

Po wnikliwej analizie ofert kilku dostawców i oferowanych przez nich rozwiązań firma SOTAX zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications 10 z uwagi na jego najlepsze dopasowanie do firmowych wymagań. W ramach projektu wstępnego zweryfikowano najważniejsze wymogi firmy i pod ich kątem dobrano odpowiednie rozwiązanie, a następnie opracowano proces jego wdrożenia. System IFS Applications nie tylko zastąpi bieżące rozwiązanie ERP firmy SOTAX, ale również zintegruje wiele procesów zarządzanych do tej pory za pomocą oprogramowania zewnętrznego.

Rozwiązanie firmy IFS będzie obsługiwać wszystkie obszary biznesowe firmy, w tym projektowanie, zarządzanie łańcuchem dostaw, produkcję, zarządzanie jakością, sprzedaż i serwis, remonty, zarządzanie serwisem, księgowość oraz kadry. Na początku wdrożenie obejmie placówki w Szwajcarii, Niemczech, we Francji, w Wielkiej Brytanii, we Włoszech, w Czechach, USA, Kanadzie i Chinach. Docelowo system IFS Applications 10 zostanie wdrożony również w spółce zależnej firmy SOTAX w Indiach. W ten sposób rozwiązanie firmy IFS stanie się centralną platformą biznesową grupy.
Aby mieć pewność, że wybrane rozwiązanie będzie najlepsze z punktu widzenia naszych specyficznych procesów biznesowych, określiliśmy szczegółowe wymogi, jakie musi spełnić nasza platforma ERP, i zaprosiliśmy do przetargu kilku dużych dostawców tego typu rozwiązań — powiedział Lukas Bruttel, dyrektor finansowy w firmie SOTAX. Ostateczna decyzja jednoznacznie przemawiała na korzyść systemu IFS Applications, ponieważ nie tylko spełnia on nasze złożone wymagania funkcjonalne, ale jednocześnie oferuje wartość dodaną w postaci nowoczesnej architektury, ogromnej elastyczności i ergonomii obsługi za pośrednictwem interfejsu IFS Aurena.
Guido Zumstein, dyrektor zarządzający w IFS Switzerland, dodał:
Wspomaganie firm z branży zaawansowanych technologii w optymalizacji procesów biznesowych jest jednym z głównych zadań firmy IFS. W przypadku systemu IFS Applications 10 po raz kolejny rozszerzyliśmy zakres funkcjonalności powiązanej z branżą nowoczesnych technologii. Pozyskanie tego strategicznego klienta pokazuje, że nasze inwestycje przynoszą zakładane rezultaty.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top