loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Konfiguracja produktu, kontrola jakości, planowanie zapotrzebowania materiałowego i sprzedaży. Za realizację tych kluczowych procesów w Axopar, odpowiada system ERP Streamsoft Prestiż.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Axopar jest najszybciej rozwijającą się w Europie marką łodzi motorowych. Firma działająca w Finlandii, na terenie Polski ma zlokalizowaną część produkcyjną.

Axopar posiada w swojej ofercie dziesięć różnych modeli luksusowych łodzi od 7,5 do 12 m, których odbiorcami są klienci na całym świecie. Aby dopasować się do – często indywidualnych i złożonych – oczekiwań konsumentów w tym segmencie rynku, firma musi zachować najwyższą jakość oraz standardy produkcji, jednocześnie dbając o terminowy czas realizacji zleceń.

O swojej misji Axopar pisze m.in.: „[…] pracujemy bez udziwnień, strat czasu, efektywnie i rzeczowo. Zależy nam na maksymalnej prostocie komunikacji oraz procesów biurowych i produkcyjnych […].”

Podejście takie wymaga zintegrowanej obsługi procesów w wielu obszarach, którą zapewnia rozwiązanie ERP Streamsoft Prestiż. System realizuje i kontroluje złożoność zadań związanych z przygotowaniem i prowadzeniem procesów produkcyjnych w branży jachtowej.

Wykorzystanie systemu firmy Streamsoft automatyzuje i ujednolica procesy zachodzące w firmie Axopar od momentu przyjęcia zamówienia od odbiorcy, przez planowanie sprzedaży, techniczne przygotowanie produkcji i produkcję w toku, po kontrolę jakości prototypów.
  • Jakie konkretne rozwiązania opracował i wdrożył Streamsoft w firmie Axopar? 
  • W jaki sposób umacniają one pozycję lidera Axopar w branży jachtowej?

Sprawdź: Streamsoft

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top