loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kompleksowe rozwiązanie firmy IFS zdolne do współpracy z internetem rzeczy (IoT) pomoże szybko rozwijającej się firmie Arabian Gulf Switchgear zwiększyć wydajność operacyjną.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Arabian Gulf Switchgear (AGS), czołowy producent rozdzielnic niskonapięciowych w ZEA, wybrała system IFS Applications™ 10 w celu wsparcia swojej działalności w zakresie projektowania na zamówienie.

Aby sprostać gigantycznym projektom konstrukcyjno-budowlanym w regionie Zatoki Perskiej, firma AGS szybko przeskalowała swoją działalność w zakresie produkcji i magazynowania. Wykorzystywany od 25 lat przestarzały system okazał się niewystarczający i niezbędne okazało się jedno zintegrowane rozwiązanie potrafiące zmodernizować wszystkie najważniejsze procesy biznesowe, w tym finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie relacjami z klientami, projekty, produkcję, zarządzanie dokumentacją, kadry i płace.
Zdecydowaliśmy się na system IFS Applications 10 ze względu na jego platformę technologiczną, która działa na dowolnym urządzeniu, oraz jego intuicyjny interfejs” – powiedział George Pandehis, dyrektor zarządzający AGS. „Ponadto skuteczne rozwiązanie produkcyjne IFS w połączeniu z dużymi możliwościami zarządzania serwisem pozwala nam dostosowywać się do rosnącej skali naszych operacji. Naszym celem jest rozszerzenie działalności serwisowej w celu skuteczniejszego wspierania naszych klientów. Oczekuję cyfrowego połączenia naszych aktywów za pośrednictwem rozwiązania IFS IoT Business Connector, co pozwoli na wykorzystanie powstałego strumienia danych do zautomatyzowania wszystkich działań, począwszy od ponownego zamówienia po wysłanie serwisanta. Dzięki wdrożeniu systemu firmy IFS, zwiększymy naszą wydajność operacyjną.
Luis Ortega, dyrektor zarządzający IFS w regionie Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji Południowej, stwierdził:
System IFS Applications doskonale nadaje się do obsługi działalności produkcyjnej opartej na projektach i nie straci przy tym nic ze swej funkcjonalności w miarę rozwoju firmy AGS. Firmy produkcyjne z Bliskiego Wschodu coraz częściej spodziewają się wzrostu strumieni dochodów z tytułu usług serwisowych, a AGS może skorzystać na trendzie serwicyzacji dzięki wiodącemu rozwiązaniu IFS z zakresu zarządzania serwisem.
Grono klientów IFS na Bliskim Wschodzie obejmuje m.in. firmy Callidus, Culligan, National Paints, Port of Duqm, AIC Steel, MEPC i MAB Facilities.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top