Doxis4 z certyfikatem ISO 16175-2

ser groupDoxis4 iECM otrzymał certyfikat zgodny z międzynarodowym standardem ISO 16175-2 („Informacja i dokumentacja – zasady i wymagania dotyczące funkcjonowania dokumentacji w biurze elektronicznym”). Produkt SER Group spełnia blisko 300 warunków dotyczących sposobów archiwizacji dokumentów.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Eksperci Van Bussel Document Services, niezależnej instytucji zajmującej się certyfikacją, uznali, że używany zgodnie z zaleceniami pakiet Doxis4 spełnia wymagania uznawanej na całym świecie normy ISO 16175-2, obowiązującej w zarządzaniu dokumentami.
Doxis4 to zintegrowany system zarządzania treścią, dobrze sprawdzający się w projektowaniu, przetwarzaniu, archiwizowaniu i przechowywaniu dokumentów i ich metadanych – pisze dr. Geert-Jan van Bussel, główny audytor tej instytucji.
Doxis4 spełnia wymagania stawiane przez różne branże

Norma ISO 16175-2 opisuje łącznie 275 warunków. Są one niezależne od spełnianej funkcji, branży w której produkt ma zastosowanie czy technologii, w jakiej został opracowany. Wśród warunków znajdziemy m.in. definiowanie procesów, warunki, pod jakimi informacje są zbierane i zarządzane, zasady przechowywania i usuwania dokumentów oraz wsparcie dla odpowiednich procedur.
Otrzymana certyfikacja jest potwierdzeniem solidnej podstawy naszego produktu, który jest zgodny z branżowymi standardami w zakresie katalogowania, przechowywania oraz retencji archiwizowanych dokumentów, co ma szczególne znaczenie w projektach masowej archiwizacji oraz udostępniania zasobów archiwalnych lub bibliotecznych – stwierdził Marcin Somla, Dyrektor SER Group w Polsce.
Źródło: www.ser-solutions.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top