Dach nad głową z systemem ERP, czyli nowoczesne zarządzanie produkcją i sprzedażą pokryć dachowych
assecobslogoKiedy wykorzystywany system ERP się nie rozwija, to firma, która z niego korzysta ma utrudniony rozwój. Zatem pora na zmiany! Produkcja i sprzedaż solidnych dachów wymagają solidnego systemu ERP, dlatego firma Budmax Metal postawiła na nowoczesny system Softlab ERP do zarządzania produkcją, logistyką i sprzedażą oraz finansami i księgowością.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Od pokrycia dachowego zależy nie tylko wygląd domu, ale także komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańców. Z tych powodów każdy element dachu powinien być precyzyjnie wykonany. System Softlab ERP wspiera sterowanie produkcją na etapie tworzenia receptur, produkcji wieloetapowej i półproduktów, etykietowania i pakowania aż po zarządzanie surowcami.

Zanim towar trafi do klienta, Softlab usprawnia przepływ zleceń produkcyjnych, udziela bieżących informacji o zamówieniach działowi handlowemu i pomaga tworzyć cenniki. Na koniec, automatyzacja procesów księgowych ułatwia rozliczanie, generowanie przelewów, fakturowanie czy tworzenie sprawozdań.

Case study z wdrożenia systemu Softlab ERP w firmie Budmax Metal

Jak przebiega nasza solidna współpraca z firmą Budmax Metal? Pobierz case study i dowiedz się, jak system Softlab ERP wspiera zarządzanie biznesem z branży pokryć dachowych!

Czytaj całość tutaj

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top