Omnichannel. Obsługa logistyczno-magazynowa, procesy sprzedaży i zaopatrzenia, rozliczenia finansowe. Streamsoft wdrożył w R-GOL system klasy ERP Streamsoft Verto, który odpowiada za realizację kluczowych procesów w firmie.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
R-GOL działa na rynku od 20 lat, prowadząc dziś największy piłkarski sklep internetowy w Polsce oraz sieć sklepów stacjonarnych (Warszawa, Gdańsk, Olsztyn, Ostróda). Firma posiada w ofercie niemal 5 tys. produktów piłkarskich, okołopiłkarskich i sportowych. R-GOL współpracuje także z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i portalem Łączy Nas Piłka - jest operatorem Oficjalnego Sklepu Kibica Reprezentacji Polski, stąd fani futbolu mogą znaleźć w ofercie R-GOL oficjalne produkty licencyjne reprezentacji.

Wszystkie kanały sprzedażowe R-GOL działają spójnie, w nowoczesnym modelu omnichannel, który zapewnia klientom B2C jednolite doświadczenie z brandem zarówno online, jak i offline. Firma prowadzi również sprzedaż hurtową, zaopatrując klientów B2B w Polsce i za granicą.

Streamsoft z kolei postawił na rozwój swojego rozwiązania ERP Streamsoft Verto - opartego na autorskiej platformie programistycznej Streamsoft Next - w przekonaniu, że dopasowanie do wielokanałowych trendów takich jak showrooming czy webrooming i wykorzystanie strategii omnichannel, niejednokrotnie decyduje o sukcesie rynkowym firmy.

Rozwojowa współpraca obu firm opiera się więc przede wszystkim na wspólnej wizji tego, czym jest handel nowoczesny, a Streamsoft Verto pełni w R-GOL zaawansowane zaplecze realizujące transakcje klientów w modelu omnichannel – od wejścia i rejestracji zamówienia, poprzez jego kompletację i realizację, po wydruk niezbędnych do wysyłki dokumentów i procesy posprzedażowe.

Jakie konkretne rozwiązania zaproponował i wdrożył Streamsoft w firmie R-GOL?

W jaki sposób umacniają one pozycję lidera R-GOL w branży piłkarskiej?

Jakie korzyści odnotował R-GOL ze współpracy ze Streamsoft?

Sprawdź: Streamsoft

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top