ENOVA365Ogromne ilości danych wytwarzanych każdego dnia w organizacji to nieocenione źródło wiedzy biznesowej. Dowiedz się, jak wdrożyć analitykę w firmie w oparciu o system ERP z pomocą bezpłatnego przewodnika!


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Od momentu wynalezienia komputera wartość informacji nieustannie rośnie. Ma to szczególne znaczenie dla biznesu, który – napędzany danymi – może szybciej się rozwijać. Umiejętność ich gromadzenia, a następnie przetwarzania to proces, z którym będą musiały zmierzyć się współczesne organizacje, by dotrzymać kroku konkurencji rynkowej.

Analityka biznesowa z wykorzystaniem systemu ERP

Wiele firm na co dzień wykorzystuje oprogramowanie do zarządzania biznesem, które wspomaga przepływ pracy i umożliwia optymalizację procesów wewnętrznych w firmie. Dysponując oprogramowaniem, gromadzącym wszystkie dane w jednej bazie, mamy solidne fundamenty do wdrożenia zaawansowanej analityki. Dopełnieniem jest rozwiązanie Business Intelligence (BI), które pozwala na przetwarzanie danych biznesowych w kompleksowe raporty, składające się z wykresów, tabeli i wskaźników.

Rozwiązanie Business Intelligence jest dostępne w polskim systemie ERP enova365 i pozwala Użytkownikom na zaawansowaną analitykę danych oraz ich wizualizację w dedykowanym miejscu – Panelach BI.

Rozpocznij analizę danych z rozwiązaniem Business Intelligence

Pobierz bezpłatny przewodnik „Analityka w zasięgu Twojej firmy”, przygotowany przez ekspertów z Soneta sp. z o.o., producenta enova365 i dowiedz się:
  • dlaczego warto wizualizować dane biznesowe;
  • jak dobierać wskaźniki do raportów;
  • jak przyspieszyć analizę finansową w oparciu o piramidę Du Ponta;
  • jak efektywnie śledzić sprzedaż i stany magazynowe.

Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top