Soneta prezentuje blog dla nowoczesnego przedsiębiorcy

enova365 2016Soneta, producent oprogramowania enova365 uruchamia bloga biznestrendy.eu przeznaczonego dla kadry zarządzającej polskich firm, która chce być na bieżąco z nowymi trendami w biznesie i technologiach. Blog może być źródłem inspiracji dla przedsiębiorców w obszarach zarządzania, sprzedaży, HR i finansów.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Właściciele firm i menadżerowie powinni być czujni w każdej branży. Małe firmy muszą działać szybko i elastycznie, jeśli chcą wykorzystać swoje 5 minut. Większe przedsiębiorstwa powinny je podpatrywać, bo wiele mogą się nauczyć. Zdolność do reakcji na zmieniające się trendy, umiejętność obserwacji otaczającej rzeczywistości społecznej, biznesowej i technologicznej stała się największą wartością.

Firma Soneta, dostawca oprogramowania dla biznesu enova365 każdego dnia wspiera swoich Klientów w przeobrażaniu „analogowej” rzeczywistości przedsiębiorstw w tę cyfrową. Chcąc lepiej dzielić się swoim doświadczeniem z otoczeniem biznesowym Soneta uruchomiła projekt Biznes Trendy. W 2015 roku we współpracy z Microsoft i Intel został zorganizowany cykl śniadań biznesowych Akademii Biznes Trendy. W spotkaniach w Gdyni, Rzeszowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu oraz gali finałowej w Warszawie udział wzięło ponad 700 osób. Zwieńczeniem projektu było wydanie publikacji Trendbook 2016, opisującej najważniejsze trendy technologiczne w biznesie.

Korzystając z tych doświadczeń zespół Soneta uruchomił pod adresem www.biznestrendy.eu blog, który gromadzi dotychczasową wiedzę oraz będzie na bieżąco reagował na zmieniające się trendy.
Mamy nadzieję inspirować do lepszego, bardziej efektywnego zarządzania biznesem. Pod marką Biznes Trendy będziemy dostarczać wiedzę o narzędziach, które wspierają firmy w obszarach zarządzania, sprzedaży, HR i finansów. Biznestrendy.eu zaprasza wszystkich do poszukiwania nowych metod działania i kreatywnego myślenia w biznesie oraz do rozszerzenia wiedzy z zakresu nowych technologii – wyjaśnia Jadwiga Szubert, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Soneta sp. z o.o.
Blog będzie również patronował kolejnej edycji konferencji Biznes Trendy, które odbędą się na jesieni 2016 roku. Tematyka wydarzeń dotyczyć będzie skutecznych wdrożeń IT w przedsiębiorstwach. Daty spotkań będą systematycznie upubliczniane na blogu.

Blog jest dostępny pod adresem www.biznestrendy.eu

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top