Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

Securitas Polska z kompleksową opieką Centrum Wsparcia Aplikacji GAVDI

Merytoryczne i techniczne wsparcie konsultantów, realizacja projektów związanych z rozwojem systemu SAP HCM, czy wdrożenie rozwiązania do elektronicznego generowania oraz dystrybucji pracowniczych deklaracji podatkowych, to tylko niektóre założenia współpracy zawartej pomiędzy Grupą Securitas w Polsce, liderem w zakresie ochrony osób i mienia oraz spółką GAVDI Polska.

  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Trzy lata temu spółka Securitas Polska podjęła decyzję o realizacji projektu upgrade’u systemu SAP HCM i poszukiwała partnera, który zagwarantowałby nie tylko bezproblemowy przebieg tego przedsięwzięcia, ale także zapewnił kompleksowe wsparcie systemu w dalszej perspektywie. Projekt ten powierzony został konsultantom firmy GAVDI Polska. Zrealizowane z sukcesem przedsięwzięcie zadecydowało o podpisaniu umowy serwisowej na obsługę rozwiązania SAP HCM przez Centrum Wsparcia aplikacji GAVDI. W ramach podjętej współpracy spółki Grupy Securitas podjęły decyzję o wdrożeniu dwóch autorskich produktów – GAVDI Replicator oraz GAVDI eDeklaracje.
O podjęciu współpracy z firmą GAVDI zadecydowały wysokie kompetencje firmy w zakresie HR i profesjonalizm konsultantów – podkreśla Adam Cholewiński, Menedżer IT w Securitas Polska. Istotne było dla nas również, że przypisani naszej firmie specjaliści są dedykowani wyłącznie do świadczenia usług wsparcia aplikacji. W rezultacie oznacza to, że są dyspozycyjni zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy, a na takim kompleksowym wsparciu zależało nam najbardziej.
Merytoryczna opieka, techniczne wsparcie

Zawarta umowa serwisowa pomiędzy obiema spółkami zapewnia techniczne i merytoryczne wsparcie konsultantów oraz możliwość realizacji mniejszych projektów związanych z rozwojem systemu klienta w ramach niewykorzystanego limitu godzin pomocy serwisowej. Przykładem takiego projektu było wdrożenie nowej funkcjonalności SAP HCM do obliczania podstaw zasiłków – PLZLA, przygotowanej przez GAVDI na zlecenie firmy SAP. W związku z tym, że projekt został zrealizowany w ramach wsparcia serwisowego, nie wymagał od spółki Securitas Polska dodatkowych środków finansowych.

Uproszczenie pracy i procesów

Kooperacja dwóch spółek zaowocowała także wdrożeniem dwóch autorskich rozwiązań firmy GAVDI Polska. Pierwsze z nich – GAVDI Replicator – ma na celu wsparcie procesu tworzenia realistycznego środowiska testowego poprzez kopiowanie danych z systemu produkcyjnego do systemu testowego lub rozwojowego. Z kolei GAVDI eDeklaracje – drugie z wdrożonych narzędzi – służy do elektronicznego generowania i wysyłki pracowniczych deklaracji podatkowych w systemie SAP. Trwające zaledwie jeden dzień wdrożenie przyniosło natychmiastowe korzyści. Dzięki temu rozwiązaniu deklaracje roczne dla blisko 7 tysięcy osób są teraz generowane automatycznie i masowo wysyłane do odpowiednich urzędów skarbowych, co stanowi znaczące usprawnienie administracyjne.
Współpraca z jednym, zaufanym i sprawdzonym partnerem w wielu obszarach jest dla nas dużym ułatwieniem, zwłaszcza z takim, który posiada ekspercką wiedzę z zakresu HR oraz zna nasz system i rozumie nasze potrzeby – dodaje Adam Cholewiński.
Źródło: GAVDI Polska
loading...
loading...
loading...

Chmura dużym ułatwieniem dla młodych,...

Przenoszenie zasobów firmy do chmury jest dzisiaj jednym z kluczowych elementów cyfrowej...

Małe i średnie firmy coraz częstszym celem...

Cyberprzestępczość jest równie dużym zagrożeniem dla korporacji, jak i małych oraz średnich firm....

Internet rzeczy rośnie w tempie 30 proc....

W kolejnych latach rynek internetu rzeczy będzie się rozwijał w 30-proc. tempie, a w 2021 r. do...

Procesowy ERP w firmie Danstoker

Procesowy ERP w firmie Danstoker

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
erpframe
Show Panel
  • eqsystembaner
  • snt button 250