Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

Express Polska z iBard24 o pojemności 1000 GB

COMARCHFirma Express Polska Sp. z o.o., oferująca bogatą paletę międzynarodowych usług logistyczno-spedycyjnych dedykowanych transportom kolejowym, samochodowym i morskim, zdecydowała się na konto iBard24 o pojemności aż 1000 GB, by w pełni zabezpieczyć dane biznesowe.
  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  


O wyborze dostawcy usługi po raz kolejny zdecydowało zaufanie do Comarch oraz poziom rozwiniętych funkcjonalności iBard24. Ta prosta usługa do wykonywania backupu online, z której korzysta już prawie 10 tys. użytkowników, oferuje przedsiębiorcom możliwości łatwego i pewnego zabezpieczania danych w chmurze.
Zdecydowaliśmy się na iBard24 Backup Online ze względu na szereg funkcjonalności, jakie oferuje to rozwiązanie. iBard24 pozwala nie tylko na archiwizacje firmowych danych, ale także umożliwia wysoką komunikację między wszystkimi naszymi oddziałami w Polsce i na świecie, dzięki możliwości centralnego zarządzenia zarchiwizowanymi danymi. Konto o pojemności 1 TB (1000 GB) w pełni przystosowane jest do naszych potrzeb – mówi Rafał Klimkiewicz, prezes Zarządu Express Polska Sp. z o.o.
Zakup usługi tej klasy świadczy o najwyższej dbałości firmy Express Polska o biznesowe dane spółki, jak i jej kontrahentów. iBard24 w Express Polska wykorzystywany jest m.in. do wykonywania kopii bezpieczeństwa baz danych z systemu klasy ERP – Comarch CDN XL. Najistotniejsze informacje z poszczególnych oddziałów firmy są automatycznie backupowane i przechowywane na bezpiecznych serwerach Comarch Data Center, a funkcja dodawania użytkowników pozwala na szybki i bezpieczny przepływ informacji wewnątrz przedsiębiorstwa. Administrowanie dostępami do kont odbywa się z poziomu centrali spółki.
Całą przestrzeń konta iBard24 możemy dowolnie dzielić na subkonta dla pracowników (każde zabezpieczone loginem i hasłem), co w praktyce pozwala na bezpieczne udostępnianie dokumentów wewnątrz przedsiębiorstwa. Ponadto iBard24 zapewnia najwyższe bezpieczeństwo firmowych danych zgromadzonych m.in. w systemie Comarch CDN XL, z którego od lat korzystamy oraz jego funkcjonalnych rozszerzeń napisanych przez programistów Software Solutions, Partnera Comarch – dodaje Rafał Klimkiewicz.
Wraz z początkiem kwietnia br. miała miejsce premiera kolejnej wersji iBard24, w której pojawiają się ciekawe nowości, m.in. aplikacja na urządzenia mobilne z systemem Android. Od teraz użytkownicy usługi iBard24 mają dostęp do swoich danych bez względu na czas i miejsce, w którym się znajdują.

Aplikacja mobilna pozwala na łatwe pobieranie i wysyłanie danych na zdalny dysk wprost z telefonu lub tabletu użytkownika oraz archiwizowanie zdjęć robionych telefonem wprost na konto iBard24, gdzie zdjęcia mogą być od razu udostępniane w Internecie kontrahentom bądź znajomym.

Źródło: www.comarch.pl
loading...
loading...
loading...

DSR partnerem Microsoft w cyfrowej...

Optymalizacja procesów produkcyjnych, rejestrowanie postępów, harmonogramowanie produkcji oraz...

Anegis partnerem Microsoft w cyfrowej...

Planuj zasoby, analizuj łańcuch dostaw i integruj wszystkie procesy dzięki rozwiązaniom od ANEGIS...

Defro na drodze do Przemysłu 4.0

Podczas prezentacji możemy przyjrzeć się etapom dynamicznego rozwoju największego polskiego...

Produkcja 4.0 - transformacja pięciu...

Podczas konferencji Arena Produkcji 2018, Pan Janusz Pieklik podzielił się swoimi spostrzeżeniami...

ODL

Show Panel
20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
infor300x250
Show Panel
  • eqsystembaner