Newsletter

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

Hard Rock Cafe z systemem ERP firmy COMARCH

Barista S.A. – franczyzobiorca marki Hard Rock Cafe na polskim rynku, usprawnia procesy biznesowe decydując się na wdrożenie systemu ERP Comarch CDN XL w krakowskiej i warszawskiej restauracji HRC. Implementację oprogramowania powierzono firmie Software Solutions – Złotemu Partnerowi Comarch z Warszawy.
  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  


Spółka Barista korzystała do tej pory z programu Comarch OPT!MA, lecz w związku z jej szybkim rozwojem oraz wzrostem wymagań ekspansywnej na rynku marki, Zarząd firmy podjął decyzję o przejściu na zintegrowany system klasy ERP. Wybór padł na polskie oprogramowanie Comarch CDN XL. Projekt ma na celu usprawnienie działalności firmy w obszarze finansów i księgowości oraz płac i kadr. Zostały zakupione moduły: Administracja, Księgowość, Środki Trwałe oraz HR Płace i Kadry.

Firma Software Solutions rozpoczęła współpracę z franczyzobiorcą marki Hard Rock Cafe – firmą Barista S.A. we wrześniu 2010 roku. Na potrzeby spółki zostało zaprojektowane i wdrożone innowacyjne narzędzie umożliwiające szybkie przygotowywanie złożonych raportów finansowych. Zakończenie prac implementacyjnych związanych z nowym oprogramowaniem Comarch CDN XL planowane jest na koniec lutego 2012 roku.

Hard Rock Cafe to znana na całym świecie sieć restauracji. Pierwszy lokal został otworzony w 1971 roku w londyńskim Hyde Park Corner. Obecnie istnieją ponad 132 restauracje Hard Rock Cafe, w tym dwie w Polsce – w Warszawie i w Krakowie. Hard Rock jest znane z niezwykłej atmosfery – restauracje ubiegają się o muzyczne pamiątki, które nabywają na aukcjach na całym świecie, w efekcie Hard Rock posiada największą kolekcję tego typu przedmiotów.

Źródło: SOFTWARE SOLUTIONS
loading...
loading...
loading...

ERP Impuls EVO w Deftrans

ERP Impuls EVO w Deftrans.

Sage Kadry i Płace One Payroll w Metrostav

Zobacz w jaki sposób spółka Metrostav - leader jakości na rynku budowlanym w Polsce tworzy jakość...

Sage otwiera w Polsce swoje centrum...

Dobra kondycja polskiego rynku IT przekłada się na rosnące zainteresowanie firm z tego segmentu....

System ERP enova365 w Oxyline

Sprawna obsługa sprzedaży, produkcji, zaopatrzenia i magazynu dzięki systemowi enova365. Dostęp do...

Oracle i Integrated Solutions (IS) łączą...

Blisko połowa dużych firm chce skorzystać z usług w chmurze obliczeniowej – wynika z danych IDC....

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • eq system banner2