loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, POBIERZ I PORÓWNAJ.


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SENTERozwój systemów klasy ERP musi mieć charakter ciągły – tylko w ten sposób rozwiązania będą w stanie nadążyć za tempem zmian w firmach. W myśl tego założenia, Sente – wrocławski dostawca rozwiązań ERP – oddaje swoim Klientom nową wersję autorskiego systemu. Teneum X to rozwiązanie ERP wyposażone w elementy sztucznej inteligencji oraz dopasowane do potrzeb firm handlowych i dystrybucyjnych.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
System ERP, który samodzielnie dostosuje się do potrzeb firmy

Proces wdrażania oprogramowania biznesowego jest złożony i czasochłonny. Przykłady dużych i średnich firm w Polsce oraz na świecie pokazują, że projekty IT stanowią istotną inwestycję i zabierają dużo czasu. Co więcej, po zakończeniu wdrożenia tempo zmian w sposobie prowadzenia biznesu sprawia, że system nie nadąża za rozwojem organizacji i szybko staje się nieaktualny.

A co gdyby systemy ERP mogły samodzielnie dopasowywać się do zachowania użytkownika i wymagań biznesowych? Konsultanci Sente postawili sobie wyzwanie, aby to sprawdzić. Tak powstał Teneum X – pierwszy system ERP, który może samodzielnie dostosowywać się do potrzeb firmy.

Pierwszy krok w rozwoju inteligentnego systemu ERP

Pierwszym modułem, który został wyposażony w rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji, jest Workflow. Konsultanci Sente wybrali na początek właśnie ten obszar, ponieważ sprawna realizacja zadań i płynny przepływ procesów biznesowych to elementy istotne dla każdej firmy, niezależnie od branży. Moduł workflow to serce Teneum X. W jednym miejscu skupia wszystkie zadania, którymi powinien się zająć użytkownik. Dla każdego zadania system stara się inteligentnie podpowiedzieć dalsze czynności, które najprawdopodobniej powinny być teraz wykonane.

Odpowiedź na potrzeby firm handlowych i dystrybucyjnych

Oprócz inteligentnych funkcji modułu workflow, system Teneum X stanowi całościowe wsparcie w obsłudze procesów operacyjnych w firmach handlowych i dystrybucyjnych. Pracując nad nową wersją rozwiązań Sente za priorytet postawiło sobie to, aby stanowiły one całościowe wsparcie w obsłudze procesów operacyjnych w firmach z tych branż.

Tak powstało kilka nowych rozwiązań:
  • moduł planowania zaopatrzenia, który automatyzuje proces prognozowania sprzedaży i kontraktowania zakupów. Rozwiązanie w oparciu o specjalnie zaprojektowane algorytmy bada aktualną sytuację przedsiębiorstwa (poziom zapasów poszczególnych towarów, liczbę i zakres zamówień do zrealizowania, planowane dostawy) i wspiera w tworzeniu planu zaopatrzenia.
  • moduł BOK – Biuro obsługi klienta – rozwiązanie pozwala na skrócenie czasu obsługi zamówień o 50% poprzez realizację 80% zleceń bezobsługowo, dzięki regułom automatycznego przetwarzania zamówień.
  • WMS z obsługą na urządzeniach android – wraz z premierą Teneum X rozwiązanie WMS jest w pełni dostępne również na urządzeniach z system Android. Dzięki temu, bez względu na rodzaj i charakterystykę sprzętu wykorzystywanego w magazynie, wszystkie procesy mogą być zarządzane i obsługiwane w jednym systemie.
  • zintegrowane centrum zarządzania sprzedażą – rozwiązanie jest pełni gotowe na integrację ze wszystkimi najpopularniejszymi narzędziami i systemami, wykorzystywanymi w sprzedaży online, czyli platformami e-Commerce (IAI, Magento, PrestaShop) oraz integratorami sprzedaży (Baselinker, Plentymarkets, Linker, Sellintegro).

Użyteczna technologia

Teneum X został oparty o autorską technologię Neos. Jest to platforma typu low-code do szybkiego tworzenia aplikacji biznesowych. Dzięki niej, zespół wdrożeniowy ma możliwość dostosowania aplikacji do zmieniających się wymagań w czasie rzeczywistym, a programistom pozwala na szybkie tworzenie jak i analizowanie kodu C# logiki biznesowej aplikacji, jak i kodu wspierającego działanie interfejsów użytkownika.

Prace rozwojowe w toku

Prace rozwojowe w Sente toczą się w trybie ciągłym. Zespół Konsultantów, odpowiedzialny za rozwój produktów IT w portfolio firmy, systematycznie zbiera oczekiwania Klientów oraz zespołów deweloperskich i na tej podstawie opracowuje nowe rozwiązania. Dodatkowo, już istniejące moduły są rozwijane o nowe funkcje.

Rozwiązania, które powstały w module Workflow, stanowią efekt prac zrealizowanych przez Sente w projekcie badawczo-rozwojowym, dofinansowanym ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, pod nazwą: „Samodostosowanie oprogramowania biznesowego do wymagań użytkownika w oparciu o analizę zachowań i algorytmy sztucznej inteligencji”.
 
FE POIR poziom pl 1 rgb 1

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top