loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma SPLAST, specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, wybrała nowoczesne i elastyczne rozwiązanie ERP firmy IFS w celu usprawnienia działań i wsparcia dalszego rozwoju. REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


SPLAST, rodzinna firma z polskim kapitałem założona w roku 1989, specjalizuje się w przetwórstwie technicznych tworzyw sztucznych. Firma dysponuje trzema nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi: w Jedliczu, Krośnie i Miskolcu na Węgrzech, w których zatrudnia ponad 600 pracowników. Produkty SPLAST znajdują odbiorców w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, AGD, kosmetycznej i meblarskiej. Ponad 70% produkcji trafia na eksport. SPLAST to firma innowacyjna, inwestująca 3% rocznych dochodów w badania i rozwój produktów.

Aby zapewnić dalszy rozwój działalności, firma SPLAST podjęła decyzję o wymianie dotychczasowego, niewspieranego przez producenta systemu ERP na rozwiązanie nowoczesne, elastyczne i łatwe w rozbudowie. O wyborze rozwiązania IFS zdecydowała przede wszystkim funkcjonalność ściśle dopasowana do potrzeb branży, łatwość samodzielnej kastomizacji i integracji oprogramowania przez klienta oraz jego zaawansowanie technologiczne.

Wdrożenie roziązania IFS pozwoli na usprawnienie procesów biznesowych w kluczowych obszarach działania firmy SPLAST, takich jak produkcja, utrzymanie ruchu, zarządzanie magazynem i zarządzanie jakością. Z systemu będzie korzystać 240 pracowników.

Firma SPLAST miała bardzo wysokie wymagania wobec nowego rozwiązania, wynikające z wysokiego stopnia informatyzacji i automatyzacji przedsiębiorstwa oraz dużych kompetencji informatycznych własnego zespołu. Na podkreślenie zasługuje ogromne zaangażowanie zarówno zespołów biznesowych, jak i samego zarządu firmy, w proces weryfikacji naszej propozycji” – komentuje Jaromir Paszek, sales manager w IFS Poland.


Nasza firma stale stawia sobie nowe wyzwania mające na celu utrzymanie wysokiej pozycji na rynku. Każdy kolejny rok jest dla Grupy SPLAST lepszy od poprzedniego pod względem wzrostu produkcji i sprzedaży. Naszym celem jest utrzymanie tej tendencji. Jestem przekonany, że wdrożenie rozwiązania firmy IFS ułatwi nam dalszy rozwój i pozwoli na zwiększanie konkurencyjności naszych produktów zarówno na lokalnym, jak i europejskim rynku” – mówi Tadeusz Sanocki, prezes zarządu grupy SPLAST.


Marek Głazowski, prezes IFS Poland & Europe East, dodaje:

Cieszymy się, że firma SPLAST wybrała nasze rozwiązanie w celu wsparcia dalszego rozwoju działalności. Nowoczesna i elastyczna technologia IFS wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw branży produkcyjnej, ułatwiając im skuteczne konkurowanie na wymagających rynkach.


Źródło: www.ifs.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top