loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że Enics, jeden z największych na świecie dostawców usług produkcji elektroniki na zlecenie (EMS; electronics manufacturing services), wdroży system ERP IFS Applications™ w chmurze w celu realizacji newralgicznych procesów biznesowych w swoich ośrodkach w Finlandii, Szwecji, Estonii, Słowacji, Szwajcarii, Chinach i Malezji.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) usprawni obsługę procesów planowania, harmonogramowania i realizacji produkcji, jak również rozszerzy możliwości współpracy z klientami i wprowadzania nowych produktów. System zastąpi przestarzałe oprogramowanie biznesowe obejmujące osiem niezależnych instalacji w firmie Enics i ułatwi jej dynamiczny rozwój i rozszerzanie zasięgu geograficznego.

Siedziba Enics mieści się w Szwajcarii. Firma jest głównym partnerem producentów specjalistycznych rozwiązań elektronicznych dla sektorów energetyki, automatyki przemysłowej i budowlanej, transportu i urządzeń pomiarowych. Rozwiązanie IFS zostało wybrane spośród konkurencyjnych ofert innych dostawców, w tym firmy Infor, z uwagi na bogate doświadczenie IFS w sektorze usług EMS oraz na funkcjonalność rozwiązania.

Zespół ekspertów IFS, dysponujący wiedzą na temat branży i produktów, przedstawił wyjątkowe korzyści biznesowe rozwiązania w kluczowych obszarach, takich jak produkcja, łańcuch dostaw, finanse i zarządzanie jakością” — powiedziała Elke Eckstein, dyrektor generalna Enics. „Innym czynnikiem decydującym było zapewnienie naprawdę intuicyjnej obsługi i komfortu pracy dzięki interfejsowi Aurena. Wspólnie z IFS jako partnerem technologicznym zintegrujemy wszystkie obszary naszej działalności, aby móc zapewniać korzyści naszym klientom”.


Elni Kullmer, dyrektor zarządzająca IFS na kraje skandynawskie, dodała:

Jesteśmy dumni z zawarcia tej ważnej umowy z jednym z czołowych dostawców usług dla sektora produkcji zaawansowanych technologii. Złożony, globalny łańcuch wartości Enics oraz nasza technologia i wiedza specjalistyczna to doskonałe połączenie. Z prawdziwą przyjemnością dostarczymy tej firmie kompleksową platformę ERP, która umożliwi jej zharmonizowanie procesów biznesowych, zwiększenie dokładności danych i poprawę wydajności.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top