loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Microsoft wyróżnia Sage Symfonia

Sage Symfonia – wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP – wzięła udział w programie „Bądź Pierwszy z Microsoft”. Aplikacja Symfonia Forte znalazła się w gronie 20 systemów nagrodzonych za najlepsze przygotowanie do pracy z SQL Server 2005. Program skierowany był do firm, które do momentu premiery SQL Server 2005 stworzyły na jego bazie własne rozwiązania informatyczne.
 

Firmy, których oprogramowanie spełniło główne kryteria programu mają możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach związanych z premierą nowej wersji Microsoft SQL Server 2005, które potrwają od jesieni 2005 r. do lata 2006 r. oraz zaprezentowania swoich rozwiązań szerokiej publiczności. Udział w programie pozwoli na przygotowanie się do wprowadzenia na rynek także innych, nowych aplikacji opartych na rozwiązaniach Microsoft – Visual Studio 2005 i BizTalk Server 2006.

„Ostatnie miesiące były dla nas czasem intensywnych przygotowań. Przystąpienie do programu „Bądź pierwszy z Microsoft” wiązało się z udziałem w szkoleniach i dogłębnym poznaniem nowych rozwiązań. Po bardzo dobrej wersji SQL 2000 mieliśmy wysokie oczekiwania i obawę, czy nowa wersja będzie jego godnym następcą. MS SQL 2005 to nie tylko nowa wersja bazy danych, ale także system umożliwiający integrację, analizę oraz udostępnianie i prezentację danych, niezbędne w każdej nowoczesnej firmie. Przystosowanie aplikacji Symfonia Forte to dopiero początek drogi do wykorzystania pełnych możliwości najnowszego serwera SQL” – mówi Zbigniew Bigaj, dyrektor ds. rozwoju oprogramowania z Sage Symfonia.

Źródło: www.symfonia.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top