loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Macrosoft w Huta Batory

MacroSoft Katowice podpisał umowę z Hutą Batory Sp. z o.o. Wdrożenie obejmie wszystkie obszary funkcjonalne pakietu ERP - SKID. System będzie pracował w architekturze trójwarstwowej na platformie Linux.

Huta  Batory  Sp. z o.o. jest na polskim rynku wiodącym producentem wysokiej jakości rury bez szwu ze wszystkich rodzajów stali, w tym ze stali węglowych, stopowych i żaroodpornych. Miesięcznie huta sprzedaje około 4,5 tys. ton rur, z czego około 70 proc. kieruje na eksport, głównie do Włoch, Niemiec i Skandynawii.

Wybór  rozwiązania  SKID  przez  Hutę  Batory  świadczy od zaufaniu do produktu i doświadczenia konsultantów MacroSoftu. Wdrożenie jest kolejnym kontraktem katowickiego MacroSoftu w sektorze stalowym. Spółka posiada bogate doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach wyspecjalizowanych w produkcji i obrocie stalą.

Bazując  na  własnych  doświadczeniach Huta Batory wybrała szybką ścieżkę wdrożenia. Koncentracja na najistotniejszych procesach ma zapewnić firmie skuteczność wdrożenia i wysoki poziom rentowność inwestycji (ROI). Szybki postęp prac w obszarach finansów,logistyki, HR, produkcji przełoży się na bezpośrednie wsparcie dla zarządu.

Źródło: MACROLOGIC

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top