loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

MATRIX.PL rozszerza ofertę

Matrix.pl, wiodący dostawca rozwiązań informatycznych dla instytucji i przedsiębiorstw z sektora korporacyjnego, rozszerza swoją ofertę o systemy ERP Oracle oraz technologie Business Intelligence (m.in. Oracle Financial Analyzer). Dotychczasowe umowy partnerskie z Oracle, zostały uzupełnione o sprzedaż, wdrożenia, szkolenia oraz zaawansowane konsultacje technologiczne związane z Oracle E-Business Suite.

Usługi te są świadczone przez specjalnie powołany zespół konsultantów Matrix.pl. Technologie i produkty Oracle zostały również włączone w szerszym zakresie niż do tej pory w inne obszary oferty Matrix.pl m.in. systemy Business Intelligence, konsulting IT, portale, rozwiązania dla sektorów telekomunikacyjnego i finansowego.

Matrix.pl rozpoczął sprzedaż oraz wdrożenia Oracle E-Business Suite, a także sprzedaż licencji oraz wdrożenia systemu do wspomagania komunikacji i pracy grupowej Oracle Collaboration Suite. Oferta Matrix.pl obejmuje także zaawansowane konsultacje technologiczne. Spółka współpracuje również z Oracle w obszarze edukacji.

W ślad za systemem ERP, Matrix.pl oferuje rozwiązania Business Intelligence (między innymi Oracle Financial Analyzer, Oracle Balanced Scorecard) umożliwiające zaawansowane analizy finansowe.
Rozwiązania ERP i BI stanowią część platformy CPM (Corporate Performance Management), którą Matrix.pl proponuje klientom z sektora korporacyjnego.

Rozwój tego obszaru biznesowego będzie prowadzony przez własny zespół konsultantów Matrix.pl, który będzie świadczył następujące usługi:
  • wdrożenia nowego systemu lub rozwój istniejącego – począwszy od analizy u klienta, poszczególne obszary i etapy wdrożenia, aż po utrzymanie systemu, 
  •  konsulting procesów biznesowych oraz IT, 
  • szkolenia
  • usługi administratorskie.

 Zespół konsultantów Oracle E-Business Suite tworzą doświadczeni analitycy, konsultanci wdrożeniowi modułów EBS, deweloperzy odpowiedzialni za zaawansowaną kastomizację modułów i budowę sprawozdań oraz administratorzy odpowiedzialni za instalację, konfigurację, optymalizację oraz utrzymanie instalacji EBS u Klientów.

Technologie i produkty Oracle włączono w szerszym zakresie niż do tej pory także w inne obszary oferty Matrix.pl m.in. systemy Business Intelligence, konsulting IT, portale, rozwiązania dla sektorów telekomunikacyjnego i finansowego.
 

„Rozszerzenie współpracy z Oracle o sprzedaż systemów klasy ERP, bezpośrednio wpisuje się w strategię rozwoju naszej firmy. Matrix.pl od wielu lat z sukcesem działa na rynku korporacyjnym, jednak w odpowiedzi na potrzeby odbiorców wciąż konsekwentnie poszerzamy naszą ofertę. Obecnie możemy zaoferować naszym klientom – największym firmom i instytucjom, zarówno systemy dedykowane tzw. „rozwiązania pod klucz” jak i gotowe produkty, w tym klasy ERP. Oracle jest naszym silnym partnerem biznesowym i technologicznym od wielu lat, należy do ścisłej czołówki dostawców systemów klasy ERP na polskim rynku. Konsekwencją naszej dotychczasowej, udanej współpracy było podpisanie kolejnych umów” – powiedział Marek Kobiałka, prezes zarządu Matrix.pl.

 
Firma Matrix.pl jest partnerem Oracle Polska już od wielu lat. Nasza współpraca rozpoczęła się w zakresie technologii informatycznej, potem objęła rozwiązania klasy Business Intelligence, obecnie rozszerza się na odpowiedzialny obszar aplikacji biznesowych. Rozwój kompetencji dotyczących produktów Oracle był w tym przypadku całkowicie zbieżny z ogólnym wzrostem biznesu firmy Matrix.pl. Firma ta przeszła drogę od pojedynczych komponentów, aż do złożonych systemów, dzięki czemu ma dzisiaj w swojej ofercie komplet produktów Oracle i może zaoferować przedsiębiorstwom rozwiązania zaspokajające ich dowolne potrzeby biznesowe. Wzajemne zaufanie i zaangażowanie we współpracy naszych firm znakomicie rokuje na przyszłość, co potwierdzają rozpoczęte już pierwsze rozmowy handlowe z klientami" - powiedział Mariusz Zabielski, Dyrektor Sprzedaży Aplikacji w Oracle Polska. 
 
 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top