loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

CSS zintegruje zarządzanie firmą i usprawni obsługę klientów dzięki rozwiązaniom mySAP Business Suite

SAP ERPFirmy SAP Polska i Computer Service Support S.A. (CSS) poinformowały, że CSS wybrał rozwiązania mySAP Business Suite w celu zwiększenia efektywności zarządzania firmą i obsługi klientów. CSS jest jednym z największych na polskim rynku dostawców kompleksowych usług informatycznych w zakresie sprzętu, oprogramowania i szkoleń. Jednym z celów wdrożenia rozwiązań SAP w CSS jest zintegrowanie zarządzania wielooddziałową strukturą spółki w obszarze obsługi serwisowej poprzez implementację odpowiednich modułów serwisowych mySAP CRM.


Mając do dyspozycji najszerszy zestaw rozwiązań SAP, jakim jest mySAP Business Suite, CSS planuje wdrożenie zintegrowanego systemu wspierającego zarządzanie firmą, w ramach którego ujednolici standardy zarządzania finansami, kadrami i płacami we wszystkich 20 filiach firmy.

Drugim ważnym obszarem wdrożenia będą funkcjonalności mySAP CRM, które zwiększą efektywność Ogólnopolskiej Sieci Obsługi Klienta CSS. Będzie to pierwsze w Polsce wdrożenie modułów obsługi klientów serwisowych mySAP CRM, dostosowane do profilu świadczonych przez CSS usług w zakresie autoryzowanego serwisu sprzętu komputerowego i oprogramowania międzynarodowych producentów. CSS świadczy te usługi w ramach największego w Polsce Centrum Serwisowego w branży IT. Jako narzędzie raportowania dla całego rozwiązania wykorzystywana będzie hurtownia danych mySAP BW wraz z dedykowanymi dla CRM mechanizmami analitycznymi.

„Rozważając wybór dostawcy systemu ERP dla naszej firmy wzięliśmy pod uwagę szeroki zakres oferowanych rozwiązań, który pozwoli nam w jednolity sposób obsługiwać zarządzanie najważniejszymi obszarami firmy – obsługą naszych klientów i działalnością operacyjną. Braliśmy też pod uwagę pozycję rynkową i markę dostawców. Nasze kryteria najlepiej spełniła firma SAP, dlatego zdecydowaliśmy się na mySAP Business Suite” – powiedział Rafał Jagniewski, członek Zarządu w CSS.

Rozwiązanie mySAP Business Suite zastąpi wykorzystywany w jednostkach CSS system informatyczny amerykańskiego producenta oprogramowania, firmy Epicor.
„Wybierając najszerszy zestaw rozwiązań SAP, jakim jest mySAP Business Suite, CSS ma możliwości optymalnego doboru tych funkcjonalności ERP i CRM, które najszybciej przyniosą korzyści biznesowe, zgodne z usługowym profilem działania CSS” – powiedział Grzegorz Rogaliński, Prezes SAP Polska. „Jestem przekonany, że wybór wiodącego na rynku rozwiązania CRM pomoże firmie CSS umacniać własną pozycję wśród firm świadczących usługi informatyczne.”

Obecnie w CSS rozpoczęły się prace wstępne związane z organizacją projektu wdrożenia mySAP Business Suite, a planowany termin startu produktywnego przewidziany jest na początek przyszłego roku. Generalnym Wykonawcą prac wdrożeniowych będzie firma T-Systems Polska.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top