loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Prokom buduje ERP - a dla Tele-Fonika

Prokom Software zawarł umowę z firmą TELE-FONIKA Kable SA (TF Kable) na budowę Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP. System będzie oparty o rozwiązanie mySAP Business Suite i technologię SAP NetWeaver.

Koncepcja zakłada integrację z innymi systemami użytkowanymi w Grupie TF Kable oraz w jej spółkach zagranicznych (np. Niemcy, Anglia).

-Oferta Prokomu została oceniona przez nas bardzo wysoko. Merytorycznie spełnia stawiane przez nas surowe wymagania, a swoim zakresem odpowiada naszym potrzebom - mówi Jerzy Jurczyński, rzecznik prasowy TELE-FONIKA Kable SA.

Umowa ta jest kolejnym przykładem umacniania pozycji Prokom w firmach prywatnych sektora przemysłowego. TF Kable jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej. Ponad 50% sprzedaży spółki jest dostarczana na rynki zagraniczne, głównie UE.

Źródło: www.prokom.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top