loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SAP Business One w Plantpress

Firmy SAP Polska i Akordbud-Consulting z Krakowa  poinformowały, że wydawnictwo Plantpress wykorzysta rozwiązanie SAP Business One do zintegrowanego zarządzania firmą. Plantpress Sp. z o.o. jest wydawcą takich czasopism jak: „Hasło Ogrodnicze”, „MPS SAD”, „Szkółkarstwo”, „Ochrona Roślin” oraz „Warzywa”. Poza czasopismami Plantpress wydaje również książki, poradniki, podręczniki i atlasy o tematyce związanej z produkcją ogrodniczą.


Rozwiązanie SAP Business One pozwoli zwiększyć wydajność wszystkich podstawowych procesów biznesowych, specyficznych ze względu na działanie wydawnictwa w obszarach sprzedaży, jak również zaopatrzenia i dystrybucji. Plantpress z pomocą rozwiązania SAP Business One wzmocni wszystkie procesy w zakresie prenumeraty, sprzedaży ogłoszeń i powierzchni reklamowej.

„Nowe oprogramowanie ma za zadanie m.in. ułatwić filtrację poszczególnych informacji, w celu optymalizacji wyboru klienta.”, powiedział Piotr Loska, koordynator wdrożenia SAP Business One w Plantpress. „Oczekujemy, że SAP Business One będzie wsparciem w zarządzaniu działaniami handlowymi i kontaktami z klientami wydawnictwa”, dodał.

Plantpress w ramach SAP Business One zamierza również skorzystać z funkcjonalności  wspomagającej marketing, w zakresie planowania i zarządzania kampaniami marketingowymi. „Uruchomienie funkcjonalności CRM wspomoże np. w części redakcyjnej zarządzanie kontaktami z redaktorami rozlokowanymi w redakcjach na terenie całej Polski”, powiedział Piotr Loska.

Projekt realizowany jest przez firmę Akordbud-Consulting z Krakowa. Projekt dofinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Programu Phare 2003 Inicjatywa III. Start produktywny systemu planowany jest na koniec lipca br.

„SAP Business One jest to rozwiązanie wspomagające procesy niezbędne do zapewnienia pomyślnego funkcjonowania firmy na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Jako partner SAP, dostarczamy przedsiębiorcom, oprócz technologii, wiedzę konsultingową popartą wieloletnim doświadczeniem tak, aby nasi Klienci wykorzystując nowoczesne narzędzia mogli jeszcze skuteczniej konkurować.”, powiedział Janusz Kusch, Prezes Zarząduw firmie Akordbud-Consulting.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top