loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BPSC - nowy system ERP po 2 latach

Znaczący krajowy dostawca systemów klasy ERP rozpoczyna sprzedaż nowej aplikacji. Pakiet modułów o nazwie Impuls 5 ma zastąpić system Impuls BPSC. Różni się od poprzednika m.in. elastycznością oraz kilkoma nowymi modułami. BPSC zamierza z nim podbić zagraniczne rynki.
Impuls 5 zachował wiele cech poprzednika, dlatego użytkownicy nie zauważą rewolucyjnych zmian. Najistotniejsze innowacje mają swoje źródło w technologii tworzenia systemu. Nowa aplikacja, oparta tak jak jej poprzedniczka, na bazie danych Oracle, ale napisana została przy użyciu nowych narzędzi programistycznych.

Nowe rozwiązanie tworzono z założeniem zmaksymalizowania możliwości łatwego dostosowania aplikacji do indywidualnych potrzeb użytkownika.

- Impuls 5 to system dla wymagających klientów - dynamicznie rozwijających się firm, które dokładnie analizują możliwości branych pod uwagę rozwiązań. Dlatego też oficjalna premiera systemu odbywa się już po zakończeniu pierwszych wdrożeń - mówi Ignacy Miedziński, prezes BPSC.

System pilotażowo funkcjonuje w spółkach Dryvit, Energomontaż Północ, Fasing, Lena Lighting i POCH.

Moduły dostępne w systemie Impuls BPSC zostały unowocześnione pod kątem wygody pracy użytkowników. Do nowych modułów, które dołączyły w systemie Impuls 5 należą: Magazyn Wysokiego Składowania, System Wagowy, Budżetowanie oraz Laboratorium. Funkcjonalność tego ostatniego obejmuje m.in. definiowanie technologii badań laboratoryjnych, sygnalizowanie badań, jakim poddane muszą być zakupione surowce i materiały, kontrolę terminów ważności oraz rejestrację historii badań każdej wyprodukowanej serii wyrobu.

Impuls 5 powstał w 4 wersjach językowych: oprócz polskiej, występuje w wersji angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej. BPSC planuje bowiem, wzorem Comarchu, zagraniczną ekspansję. Finalizuje obecnie zakup spółki zajmującej się produkcją oprogramowania na Ukrainie i kończy negocjacje umów sprzedaży pakietu Impuls 5 w przedsiębiorstwach na Litwie i Białorusi.

Źródło: www.wnp.pl
Autor: Adam Brzozowski

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top