loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

CSF wdraza system ERP w Cementowni Odra

Cementownia Odra S.A na podstawie wnikliwej analizy kompetencji, doświadczeń i referencji wybrała ofertę firmy CSF Polska (link www.csf.pl) na wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics AX.

Wdrożenie rozpocznie się na początku marca i obejmie następujące obszary funkcjonalne: zarządzanie finansami, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie zaawansowaną produkcją, zarządzanie projektami, zarządzanie relacjami z klientem (CRM), analizy biznesowe i raportowanie oraz dodatkową funkcjonalność do zarządzania zasobami ludzkimi.

Cementownia Odra, firma o ponad 100-letniej obecności na rynku, łączy w swojej działalności tradycję z nowoczesnością. Nadrzędnymi celami strategicznymi spółki są: dostarczanie produktów najwyższej jakości, troska zarówno o klienta jak i o pracownika oraz dbałość o stan środowiska naturalnego. Wdrożenie systemu Microsoft Dynamics AX przyczyni się znacząco do realizacji zakładanych celów gwarantując nie tylko sprawną obsługę bieżącej działalności firmy, ale przede wszystkim zapewni jej dalszy rozwój.

Źródło: CSF

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top